Wpis z mikrobloga

@Mr_Squno: Ale czemu ktokolwiek temu przyklaskuje i to promuje ? Bo to wy wypoki jesteście odpowiedzialni za promocję Magicznego i reszty syfu, jedyną rzeczą poza zdemaskowaniem Plastusia jest promocja Zwariowanego. Macie możliwość promocji wartościowych i ogólnie zaj*bistych kanałów i udupiania tego co na wielkie zasięgi nie zasługuje. A wy co robicie ? Promujecie skrajny idiotyzm i chlanie do nieprzytomności. Brawo Wypok !!! ¯\_(ツ)_/¯
@TenZWypoku: Każdy znany jutuber robi to samo g*wno ( każdy kopiuje od każdego). Pokaż mi znanego Polskiego jutubera który ma własny kontent bez zrzynania z zagranicy/Polski czy od innych jutuberów.

Macie możliwość promocji wartościowych i ogólnie zaj*bistych kanałów i udupiania tego co na wielkie zasięgi nie zasługuje.


Wykop, a w szczególności tag pato-streamy to odwrócona psychologia, rozumiesz ? Czego ludzie oczekują ? Kontrowersji i spontanicznych emocji ( nie jak u tych
To jest warte promocji : https://www.youtube.com/channel/UC3uU6HsnGaicHkSpRSjw-Sg


@TenZWypoku: Nie twierdzę, że robią źle czy coś, ale to jest nudne jak flaki z olejem. Myślałem, ze pokażesz mi coś czego jeszcze nie widziałem ( bez obrazy).

Nawet gdybyśmy promowali to, co dalej ? Takie pomysły kiedyś się kończą, a sami twórcy już nie są tacy sami jak na poczadku, gdy mieli 70k. Widziałem takich co dobili 1mln subów i im #!$%@?ło od fejmu.
@Mr_Squno: Dobra, chodzi o to że takie perły są tylko trzeba je znaleźć i potem można rozkręcić machinę promocyjną, poza tym ci goście na family friendly by raczej nie przeszli bo mają pomysł na siebie i raczej nie zmieniliby kompletnie contentu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)