Wpis z mikrobloga

@TenZWypoku: Ten tag jest tylko i wyłącznie dla pato-streamów. Działa w ten sposób, że dajemy coś od siebie i chcemy coś w zamian ( dymy).

Gdyby wykop promował kanały na yt jak mówisz, to każdy początkujący jutuber wchodziłby na wykop i prosił o promocje ( to tak nie działa). Jest dużo osób, które wstawiają znalezisko o swoim kanale z grami czy innym i szybko zastaje zakopany, bo wykop Nie miejsce na
@TenZWypoku: Bez obrazy, ale to jest nudne. Pato-streamy dla niektórych to odskocznia od rzeczywistości/monotonii, takie coś jest czymś nowym ( już nie, ale własnie tak się rozwinął "rynek" pato-streamerski).

Są różne tagi jak: Nauka, życie, zdrowie, jedzenie itp... Tam pasuje ten kanał wymieniony wyżej. Tutaj to jest rozrywka w postaci idiotów co za 3zł zrobią głupie rzeczy i ludzie to lubią. Nigdy wcześniej nie było czegoś takiego jak pato-streamy, gdzie na
Wykop składa się z setek tysięcy użytkowników... Nie możesz powiedzieć, że my wypromowaliśmy jako tag. Nie mam pojęcia, kto go wypromował ( słyszałem, że telewizja, a nie wykop). Tag #patostreamy szuka pato streamerów ( w sumie sami się znajdują ). Nie wierzę, że nasz tag wypromowałby Marcina.
@TenZWypoku:
@Mr_Squno: nie mówię że wasz tag ale ogólnie jeżeli cały wykop ma promować nowości to kto w ogóle Marcina wygrzebał z całego youtuba i stwierdził : "wypromujmy go bo jest zaj*bisty" i czemu nikt tego na dzień dobry nie zakopał, wyjaśni mi to ktoś ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenZWypoku:
Tag #patostreamy idzie pod prąd. Ludzie nie oczekują grzecznego streamera co w każdą niedzielę chodzi do kościoła itp... Są tacy, którzy sami się zgłaszają i reklamują swoje streamy jako pato-streamy i szukają w ten sposób sponsorów. Tak jak pisałem, my nie tolerujemy ludzi, którzy kopiują od innych kontent w 80-90%, tak właśnie jest na Polskim Yt ( z tego co ja widzę). Jesteśmy obserwatorami w tym całym cyrku i możemy
pytam czemu w ogóle ktokolwiek wypromował Marcina jak go wypromowano i po co. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenZWypoku: Nie mam pojęcia, po co i kto to zrobił. Wykop składa się z różnych środowisk i może Marcin miał po prostu szczęście...

Tutaj łatwo zmanipulować ludźmi, to nie jest żaden problem ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Napiszesz ckliwą historie i zwykły nudny wpis może trafić na