Wpis z mikrobloga

Jak już mnie #!$%@? to co się na tym portalu dzieje pod kątem politycznym to mnie krew zalewa. Jakim trzeba być idiotą żeby nie rozumieć że można tak samo uroczyście ubrać choinkę w sejmie, tak samo można zapalić świece chanukowe, a jednocześnie być za zaprzestaniem finansowania lekcji religii z kościoła? Przecież to jest dramat jakiś. Jak ktoś jest np. katolikiem to nie może również wspierać rozdziału? Biblia gdzieś mówi o finansowaniu lekcji relgii z podatków?
Pojawia się jakaś nowa partia, która ma szansę zrobić cokolwiek nowego, czy to Gwiazdowski czy Biedroń, to od razu bojówki pisowskie się rzucają na nich wytykając takie bzdurne rzeczy że to aż boli. Dymani jesteśmy przez kochany rząd z każdej strony a tu w ciągu godziny przy czymś takim prawie 500 wykopów. News dnia normalnie.
Nie jestem bojówką Biedronia pod żadnym względem bo nawet nie przeczytałem jego postulatów, ale na litość boską, nie to jest chyba tutaj ważne
#polityka #biedron #bekazpisu #bekazpodludzi chociaż mało tu beki bo aż się płakać chce.
Pobierz JemMandarynke - Jak już mnie #!$%@? to co się na tym portalu dzieje pod kątem polityc...
źródło: comment_u0KuWbyk9oq4Rb1IibDiuyeZm6gLndwC.jpg
  • 17
Jakim trzeba być idiotą żeby nie rozumieć że można tak samo uroczyście ubrać choinkę w sejmie, tak samo można zapalić świece chanukowe, a jednocześnie być za zaprzestaniem finansowania lekcji religii z kościoła?


@JemMandarynke: ale robisz kobietę lekkich obyczajów z logiki. Ubieranie choinki to już świecka tradycja, którą masowo obchodzą w Polsce ludzie którzy nawet z wiarą nie mają nic wspólnego. O popytalaniu w jarmułce i odpalanie świeczników powiedzieć tego nie można.
Jakim trzeba być idiotą żeby nie rozumieć że można tak samo uroczyście ubrać choinkę w sejmie, tak samo można zapalić świece chanukowe, a jednocześnie być za zaprzestaniem finansowania lekcji religii z kościoła?


@JemMandarynke: widzę, że wytknięcie poprawności politycznej bardzo cię boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko pragnę przypomnieć, że Biedroń w sejmie swoją karierę polityczną rozpoczął od akcji próby zdjęcia krzyża z sali sejmowej. Jak ktoś
@Alex_Krycek w życiu bym się nie spodziewał że ktoś mi wytknie polityczną poprawność xD
Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy tym że krzyż wisi cały czas w sali sejmowej a symbolicznym ubraniem choinki to nie mamy o czym rozmawiać. Sam jestem świadomym ateistą od przynajmniej 8 lat, a mimo to łamię się opłatkiem z rodziną na święta. Zaczniesz mnie wyzywać od obłudników? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@JemMandarynke: miałem na myśli wytknięcie poprawności politycznej u Biedronia. I o czym ty mi dalej piszesz? Zamiast odnieść się do innego podejścia u Biedronia dla krzyża w sejmie, a innego dla obchodzenia Chanuki, piszesz mi o sobie, jakby mnie to miało obchodzić. Przecież wrzuciłeś temat o Biedroniu, a nie o sobie.
@Alex_Krycek dalej według mnie jest różnica między symbolicznym i chodzeniu święta jak ubranie choinki, dzielenie się opłatkiem, czy zapaleniem świec, a tym że krzyż wisi 24/7 w sali sejmowej. Jeśli menora by stała w sejmie cały czas to krzyk byłby tak wielki że aż ciężko sobie to wyobrazić
@JemMandarynke: Biedroń to Palikot/Petru bis. Poza tym jego pomysły to jakiś absurd. Gwiazdowski albo wejdzie bo europarlamentu i #!$%@? zrobi w Polsce albo zrezygnuje ze startu do polskiego sejmu bo mu w wyborach do euro nie poszło...
Tyle z nowości póki co.