Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: Ty chyba nie rozumiesz mojego wcześniejszego wpisu. Kobiety opiekując się dzieckiem w domu często wykonują sporo żmudnych obowiązków domowych jak np. zakupy. Uważasz, że kobieta powinna czekać aż mąż pojedzie do sklepu z długą listą zakupów, bo to jego pieniądze? Lepsze to niż zrobić wspólne konto by kobieta załatwiała sprawunki wcześniej? Jeśli tworzysz rodzinę to bedziesz składał się na budżet z żoną 50/50?
Ogólnie, to mnie nie przekonasz, ale
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Okej, chyba masz jakieś przykre doświadczenia z tym. Nigdzie nie piszę o żadnym sponsoringu wiesz? Bo dla mnie pojęcia jak utrzymanka, sponsoring są w momencie kiedy po pierwsze w związku czy w małżeństwie nie ma miłości tylko transakcja biznesowa, kobieta nie pomaga w domu, nie pracuje nie chce nawet tykko sobie leży i pachnie to można użyć słów sponsoring, utrzymanka. Ja nie miałam takiej sytuacji bym 80procent wydawala pensji
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: hahaha kolego przecież są kobiety które zarabiają dużo więcej od swoich męzczyzn, nie lubią gotować a sprzątać to juz wgl nie znoszą i robią za nie to mężczyzni, tak te kobiety wydają więcej na rachunki. Ba, utrzymują swoich mężczyzn. I co? Kochają się to niech sobie żyją jak chcą. Ja mówie co mi odpowiada i jest to absolutnie oke jak Ci nie odpowiada to też ok
  • Odpowiedz