Wpis z mikrobloga

5549650 - 2000 = 5547650

Takich tłumów jak dzisiaj to dawno nie było. 100-150m sprintu i blokada bo dogoniłem tłum i musiałem poczekać aż odpłyną.

Dodatkowo - co siedzi w głowach ludzi którzy widząc 3 tory ludzi taplajacych się klasykiem pakują się na jedyny tor na którym ludzie pływają szybko i zaczynają go blokować klasykiem? Bo na pewno nie rozum i godność człowieka. To chyba jakaś dywersja...

A co do dzisiaj - klasycznie wysoki łokieć, dodatkowo sprinty i praca nad obrotem bioder i synchronizacją nóg z rękoma. Nawet fajnie to zaczyna wychodzić i czasami czuję jak dobrze się zgram że mnie wyrywa do przodu.

#plywajzwykopem #ruszgdansk
  • 6
co siedzi w głowach ludzi którzy widząc 3 tory ludzi taplajacych się klasykiem pakują się na jedyny tor na którym ludzie pływają szybko i zaczynają go blokować klasykiem?


@Wyrewolwerowanyrewolwer: skrajna ignorancja i egoizm spod znaku ZAPŁACIŁEM TYLE SAMO WIĘC PÓJDĘ NA TAKI TOR ŻEBY BYŁO PO RÓWNO! powtarzam to od dawna, zresztą nie ja jeden, i jeszcze potrafią mnie za to bluzgać takie #!$%@? rozgwiazdy. dlatego jak zabrali szybki tor na
co siedzi w głowach ludzi którzy widząc 3 tory ludzi taplajacych się klasykiem pakują się na jedyny tor na którym ludzie pływają szybko i zaczynają go blokować klasykiem?


Luksusy panie, ja rzadko kiedy widzę u siebie choćby dwa tory dla cywili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wyrewolwerowanyrewolwer: skrajna ignorancja i egoizm spod znaku ZAPŁACIŁEM TYLE SAMO WIĘC PÓJDĘ NA TAKI TOR ŻEBY BYŁO PO RÓWNO!


Nie sądzę. Po
Nie sądzę. Po prostu podejście "o, tam tłok a tu taki fajny luzik"


@enron: no to dokładnie to o czym pisałem - ma być po równo i #!$%@?, nie przetłumaczysz że jak na jednym torze będzie 6 powolnych żabkarzy a na drugim 2 szybkich kraulistów (lub na odwrót, żeby nie było, generalnie chodzi o zbliżone tempo żeby nikt się nie musiał wyprzedzać) to będzie o niebo lepiej niż jak się przemieszają
@boiledturtle: no i tu się mylisz - trener mnie zrobił żabkarzem i dopóki mi kolano nie siadło to całkiem dobrze mi szło jak poszedłem na ogólnodostępny basen, także nie zarysowywałbym takich podziałów, bo słabi grzbieciści są z reguły wolniejsi od słabych żabkarzy. w sumie powinienem był napisać "szybkich pływaków" i "powolnych pływaków", a za doborem słów stała zwykła statystyka - łatwiej to ogarnąć jak ktoś pisze o sytuacjach które widzi się