Wpis z mikrobloga

NO DEBIL #!$%@? LUDZIE DEBIL XDD
Już się zaczyna, że ja nic do ciebie nie mam itd. xDDD
Po za tym menel #!$%@? coś że major go obrażał a co najlepsze w ostatnich gniotach majora nie było żadnego jechania po mexicanie a przynajmniej ja nic nie przypominam sobie.
#kononowicz #patostreamy
A.....i - NO DEBIL #!$%@? LUDZIE DEBIL XDD
Już się zaczyna, że ja nic do ciebie nie ...
  • 14
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: Typ jest po prostu żałosny. Niby do pasożyta nic nie ma ale cwele i #!$%@? latały na prawo i lewo w nocy. Chciałbym żeby jakiś okuratny człowiek wziął i by nastukał po tym parchatym, przepitym pysku bo tego mu najwyraźniej brakuje.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski Meksyka dupa piecze bo Major powiedział że nie chce aby Jarek nagrywał, te słynne "po co?". I tak jak mówisz Major go nie wyzywał.
@Saturax, ja juz parę razy jego przyciąłem na moście. Pewnego razu capneliśmy go jak szedł po piwo(akurat był lajt u Konona, to poszliśmy popiwkowac na most, traf chciał ze menel się tam znalazł) to się obsrał i już wracał drugim mostem. Ale teraz już mnie tak
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: czy ja wiem, Major w swoim #!$%@? stylu lubi kogoś niby niegroźne zaczepić, a o Menelu to aurat zawsze coś tam #!$%@?, może stricte go nie wyzywał, ale jak dla mnie, jak to się mówi, "szuka #!$%@? do dupy" cały czas (choćby zwyczajnie go wyśmiewając). #!$%@?ąc od żałosności i poziomu nocnej wypowiedzi Pedro, to rację generalnie miał, tylko żenadą jest się z tego wykręcać w taki (charakterystyczny zresztą dla wszystkich
  • Odpowiedz