Wpis z mikrobloga

@rysienka: w zależności od miejsca, ale większość raczej poleca Archicom - teraz dobrze stoi Olimpia Port. Dobrze się sprzedaje Zakładowa i wyspa Mieszczańska z okolicami (tylko ceny wysokie), no i stale Nyska/Piękna i okolice - tam wielu deweloperów. Taniej na pewno Maślice i Jagodno, ale to raczej nie do polecenia.
  • Odpowiedz
@rysienka: odebrałem pod koniec zeszłego roku mieszkanie na Nowej Różance w ATALu i o ile mieszkanie jest całkiem ok, to usuwanie usterek przez dewelopera jest drogą przez mękę.
  • Odpowiedz
@rysienka: ostra fuszerka w wykonaniu, np izolacje spieprzone, na parterze mam mieszkanie i długo walczyliśmy by coś zrobili z wilgocią wyłażącą na ścianach z każdej możliwej strony.
  • Odpowiedz
@bitnik: dzięki za odpowiedź. obawiam się, że nie ma dewelopera, z którym wszyscy mieli dobrze doświadczenia. jedne meiszkania i inwestycje są spoko, inne lipne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rysienka rozumiem ale to jednak za duży obszar.
Chodzi mi o to że im lepiej sprecyzujesz swoje oczekiwania tym bardziej łatwiej cię będzie coś znaleźć. Każdy deweloper ma "coś" i dajmy taki vintage ma fajne lokalizację ale za to bieda jakość wykonania. Archicom ma drogo idzie za tym jakiś dodatek siłownię, pokoje gier itd ale jakośc wykonania też pozostawia wiele do życzenia (w inwestycjach które miale przyjemność odbierać lub remontować). Profit miał
  • Odpowiedz