Wpis z mikrobloga

Mając 12 lat byłam inteligentna, błyskotliwa, lotna, miałam dobrą pamięć, wiedza wchodziła mi do głowy mimochodem i nie miałam najmnieszych problemów z koncentracją, całymi dniami czytałam książki, lubiłam rozwiązywać zadania z matematyki, jeśli siedziałam na necie to po to żeby poczytać o czymś ciekawym, byłam wygadana i dowcipna, nauczycielka sprawdzając moje wypracowania pytała czy mama je za mnie napisała.

Teraz - musze sprawdzać w google jak się poprawnie pisze "że".
  • 70
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: to masz lipe, ja zawsze byłem glupi i nic się w tej kwestii nie zmieniło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy rodzenstwu były stawiane coraz wyzsze wymagania, ode mnie wymagano tylko żebym nie zdechł przed 30tką przez swoja glupotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 357
@DumnaAniemia mogę powiedziec kuźwa to samo w wieku 12-16 lat bylem bardziej elokwentny, błyskotliwy. Riposty to mialem cięte jak żyleta i bardzo trafne. Teraz to najwięcej na co mnie stać to "pal gumę". Jak się dowiesz co się zesrało to daj znać. Może to stres?
  • Odpowiedz
@Gluten moim skromnym zdaniem- zaczelo się to zatracać wraz z ilościami spożywanego alkoholu- przynajmniej w moim przypadku. I było już tylko gorzej. A koncentracja j świeża głową mimo detoksow już nie wrocily
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: zrob badania dosłownie wszystko co się da. Nie wszystkie moze przepisać rodzinny to wyciagnij skierowanie do endokrynologa, chyba że masz kase to prywatnie. Wit d, b, żelazo, hormony, cukier, insulina, próby watrobowe
  • Odpowiedz