Wpis z mikrobloga

W 2.5 tygodnia (od 16 stycznia) w trakcie sesji obejrzałem 9 sezonów the office, każdy z nich ma ok. 25 20 minutowych odcinków. Najlepiej zainwestowane 4 dni oglądania serialu ever XD


Będzie mi bardzo brakowało tego serialu. Momentami miał gorsze odcinki w których nic się nie działo ale cały czas trzymał dobry poziom do samego końca, w przeciwieństwie do innych seriali np. #theflash #arrow #breakingbad #thewalkingdead
Wiem, że porównuje tutaj całkowicie inne seriale ale mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli, chodzi o ten poziom przyjemności oglądania odcinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@unmonitoredalias O jak ci mireczku zazdroszczę tego co jest przed tobą. Nie obejrzysz się a tu będziesz oglądać ostatni odcinek, tak to wciąga! Miłej zabawy i czekam na opinię po wszystkim ()
  • Odpowiedz
@algus: Dzięki, na pewno zabawa będzie niezła. Nie widziałem nigdzie złych opinii o tym serialu.
Już żałuję, że niedługo skończą mi się odcinki. Ale z doświadczenia wiem, że za jakieś 3 lata śmiało będę mógł ponownie to obejrzeć. :-) Friends widziałem już ze 3 razy całość, a w tej chwili lecą na CC Family i oglądam, jakbym tego wcześniej nie widział.
Lubie oglądać seriale, które już nie są kręcone - zabieram
  • Odpowiedz