Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@uczihaobito: A daj Pan spokój z tym spirytusem xD Kumpel na mojej 18-tce robił sobie tzw. u-booty. Do kufla ze sternem #!$%@?ł wódkę, tylko że on tej wódy lał w #!$%@?, człowiek ze stali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko podejrzewam, że smak się znacząco nie zmienił xD
@uczihaobito: Hah, przypomniał mi się mój lot za gówniarza po benzo, jabolu i na koniec doprawione ziołem. Na rowerze wracałem w nocy, rower nieoświetlony tak samo jak droga, która miała z 3km. Nie wiem jakim cudem w takim stanie wróciłem żywy jak ja ledwo co jechałem i do tego widziałem podwójnie.
Film mi się urwał jak wjechałem na tą nieoświetloną drogę, a tam samochody zawsze szybko #!$%@?ą.
Ogółem wysoki lot miałem
@uczihaobito: ja w tym #!$%@? dniu opisanym wyżej jak wychodziłem z domu kumpla i ubierałem buty to oparłem się głową o ścianę bo nie mogłem złapać równowagi, i wtedy nieznana mi siła metafizyczna spowodowała, że ryjem przejechałem po ścianie do samej podłogi.
Na rowerze za gówniaka wracałem po różnych substancjach, ale tylko po alkoholu się #!$%@?łem i to chyba tylko raz xD