Wpis z mikrobloga

  • 0
@nama no takie coś to juz potem mozemy.

@Catttana nikt nie wie co chce bo nikt jej nie bedzie pytał, do spa 99% różowych poleci w podskokach, tyle ze do spa to można z byle okazji albo i bez a nie panieński xD
Poza tym nic nie przeszkadza polaczyc jedno z drugim, ale spa to zadna atrakcja imo ...
  • Odpowiedz
@PaulStanley A kto powiedział, że na paintball się chodzi tylko jak jest okazja? Wiele rzeczy się robi bez okazji. Jak dziewczyna nigdy nie była w takim wypaśnym spa na masażu itp. itd. to dla niej to może być atrakcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Guta no ja ogólnie miałam pomysł taki żeby wrobić ją że robimy taki nudny szablonowy panieński a potem ginie nam kolezanka i gra terenowa w szukanie jej. Coś a la kac vegas xD
Tyle że tu by było od c---a organizowania ludzi itd i pracy wlozonej w to zeby wygladalo autentycznie.
Horror house brzmi bardzo dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Ogarnij też jak mogą się ubrać zaproszone dziewczyny + na ile są chętne do różnych rzeczy. Nic fajnego w pójściu na rolki czy inne łyżwy jak połowa panien stwierdzi, że się boi przewrócić/nie chce zniszczyć sukienki/spocić się i "my to sobie tam na ławeczce siądziemy".

Weźmiesz je do pubu z planszówkami, to będą mogły założyć wysokie szpile, nie upocą się i nie będą rozmawiać o pierdołach (ew. drętwa cisza),
  • Odpowiedz
  • 2
@cat_skeleton ogólnie mamy konferencję na fb na ten temat więc zaproszone beda wiedzialy na co się piszą i mają głos także o to się nie boję. Całe szczęście ze wiekszosc z nas zna się od dawna wiec mozemy sie skupić na 2 pozostalych ktorych nie znamy zeby tez sie bawily i zintegrowaly ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@PaulStanley escape room jest fajny jeśli są laski które się nie znają nawzajem, spoko integruje przed imprezą. Ja organizując 1,5 roku temu zamowilam właśnie escape room, zrobiłam chlanie u mnie z grami integracyjnymi typu losujesz pytanie a jak nie odpowiesz to pijesz a potem miasto. Bawiłysmy się na tyle dobrze, że potem dziewczyny nie chciały iść do klubu xD
Druga kwestia to wzięcie pod uwagę finansów - samo wesele (często z
  • Odpowiedz
  • 1
@krave no też mi sie wydaje że skonczy sie na escape room i gokartach a potwm jakieś picie.

Dokładnie, o ile młoda ofc nie poniesie kosztu, tak dla mnie jak powiedzieli ze można se ogarnąc pokoj w tym spa itd to popłoch, juz wolalabym ojcu/bratu zapłacić żeby podjechał i mnie wziął do domu niż płacić mase pln za jedną noc w hotelu.
Poza tym z calym szacunkiem dla mlodej ale jakby
  • Odpowiedz