Wpis z mikrobloga

siema mireczki, ktoś przeglądał promki na ps store? Jest tam kilka tytułów, które kuszą:

- Titanfall 2
- NFS Rivals
- Far Cry 4
- UFC 2
- Evil Within

ktoś ogrywał? poleca się czy się nie poleca ;)

#ps4
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SarahC: każdy czeka tylko na Cyberpunka i dlatego nic nie kupuje bo gra będzie kosztować na pewno znacząco więcej niż 250 więc koniecznie trzeba oszczędzać
lepsze sci-fi niż sam Cyberpunk xD
  • Odpowiedz
@SarahC: nie będzie kilka półek cenowych tylko jedna zwykła edycja i kolekcjonerka czyli ta sama gra z figurką. To jest kilka? Idź tam lepiej zbieraj pieniążki z kolegami z przedszkola żeby ci wystarczyło i przy okazji powtórz dodawanie, bo nie wychodzi ci to najlepiej
  • Odpowiedz
@SarahC: Trochę fec ma rację, gra będzie kosztowała standardowo tyle ile każda inna gra na premierę czyli około 250 zł.
Raczej jakieś premium passy to nie w stylu redsów, tak samo jak mikropłatności. Paczka małych dlc będzie standardowo darmowa, a większe dodatki wyjdą później po paru miesiącach.
Kolekcjonerka wiedźmina 3 mnie z tego co pamiętam coś około 500-600 zł, więc to tez nie dużo w skali ogólnie wszystkich dostępnych kolekcjonerek
  • Odpowiedz
@SarahC: nie mogłem, bo czasem tak sobie odpisuje na wpisy nie wnosząc nic super istotnego do dyskusji, a Twoje rozumowanie uznałem za wyjątkowo dziwne. bez ofensywy
  • Odpowiedz
@FeC7800: Sam cyber punk bd drogi ale ja mam też konta na innych grach i tam też sobie czasem coś kupuje więc podliczenie kosztów staram się robić i nie przekraczać pewnej granicy, bo tu skin tu coś tam i tu netflix i idzie kasa bardzo szybko jak jej nie liczysz. A są ważniejsze wydatki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie ma opcji żeby zwykła wersja kosztowała więcej niż 250-280 zł a kupić w dniu premiery pewnie będzie można już za 220, zależy od sklepu.
No chyba że Cedep zaskoczy i da domyślnie 200 zł.

Pewnie będzie też kolekcjonerska edycja za jakieś 500-600 zł
  • Odpowiedz
@SarahC: tworzymy spór bo wypisujesz g---o komentarze. OP wymienia listę gier i pyta się o opinie, a ty piszesz żeby zbierał na kolekcjonerka cyberpunka? Przecież to jest głupsze niż ustawa przewiduje. Sama myśl o cdp odpiera Januszom ostatnie szare komórki
  • Odpowiedz
@Joii: Jak ktoś się chce przyczepić to się przyczepi. Zamiast pisać listę gier na które ktoś czeka tak jak ja czekam na cyber punka to się czepiają co i na co i ile wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wredni jesteście i tyle.
  • Odpowiedz
@SarahC: wręcz przeciwnie. Czuje się głupio i gdybym wiedział od początku to na pewno nie zaczynałbym rozmowy. Pozdrawiam serdecznie i kończę, bo naprawdę nie ma juz sensu tego kontynuować.
  • Odpowiedz
@Joii: napisałam że odkładam na cyber punka ale nie napisałam że będę odkładać przez cały rok. ( ͡º ͜ʖ͡º) Kompletnie was nie rozumiem. Nie biorę odpowiedzialności za to co sami sobie dopowiadacie.
  • Odpowiedz