Wpis z mikrobloga

Mirki, siedzi tutaj ktoś w klimatyzacjach? Mam gotową instalacje pod klimatyzator i nie mam pomysłu co z tym zrobić. Ciąć nie ma sensu bo później będzie lipa a na samym klimatyzatorze mi nie specjalnie zależy. Zastanawiam się czy z racji, że to #krakow to fajnie byłoby nabyć oczyszczacz powietrza. No i tak połączylem 2+2 i mi wyszło, że skoro są pralko-suszarki to może są klimatyzatory-oczyszczacze :) Montowany na ścianie, mieszkanie 50metrów. Nawet nie wiem jakie to są koszta więc może się skończyć tak, że te sterczące kable zostaną :P

#klimatyzacja #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerwin: U nas jest na cały budynek instalacja klimy, ale już leciwa. Staramy się jako pracownicy wymusić modernizację łącznie z efektywnymi filtrami przeciw drobnym cząsteczkom pyłu (teraz jak wiem od konserwatorów to jest jakieś takie byle co filtrujące na słowo honoru), niemniej nie mam pojęcia o szczegółach co u nas można i jak.
  • Odpowiedz
@Aerwin: co do klimatyzatorów - weź pod uwagę, że klimatyzator z pompą ciepła przyda się też zimą do ogrzewania. U siebie w domu często jeszcze przed rozpaleniem pieca odpalamy właśnie klimatyzator, żeby na szybko docieplić pomieszczenia...
  • Odpowiedz