Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, jak na początku nagrywek ten cały placek mówił, że "wielu przyjaciół się odwróciło", "zostali prawdziwi" etc?
Podejrzewam, że w gronie najbliższych musiał już wtedy mówić o swoich zamiarach, najprawdopodobniej też wtedy większość z nich urwała z nim kontakt, no i placek leci z tą swoją bajką dalej. Dojść do kogoś, kto zna placka długie lata, to raczej klucz do poznania prawdziwych jego zamiarów i jego prawdziwego "ja".
#jaktoogarnac
  • 4
  • Odpowiedz
@muj-komentasz: Ja mam wujka, który wszędzie łazi z kamerą.. Nagrywa patologicznych sąsiadów, sądzi się z nimi. Liczba jego przyjaciół wynosi 1 - jego partnerka.. Ja się odwrócilem od niego, gdy nagrał mnie, że łażę po opuszczonym SKRze (lubię klimaty Urbex).. Ale po co to nagrywać.. Jacek to podobny przypadek..
  • Odpowiedz
Ja mam wujka, który wszędzie łazi z kamerą.. Nagrywa patologicznych sąsiadów, sądzi się z nimi. Liczba jego przyjaciół wynosi 1 - jego partnerka.. Ja się odwrócilem od niego, gdy nagrał mnie, że łażę po opuszczonym SKRze (lubię klimaty Urbex).. Ale po co to nagrywać.. Jacek to podobny przypadek..


@snierzyn: A ja jakoś jestem dziwnie przekonany, że ktoś z tych "starych" przyjaciół to wszystko ogląda i dziennie o godzinie 20 ma dobry
  • Odpowiedz
@muj-komentasz: Ale tak nawiasem mówiąc - odwrócilibyście się od jakiegoś ziomala swojego, bo jakiś hejter napisał o nim to i owo na youtube? Nie ma opcji. Po prostu musiały być wcześniej realne wątpliwości tych znajomych, wynikające może z doświadczeń. Gdyby np. jakiś ziom wisiałby mi pięć stów, nie oddawał i tłumaczył się pokrętnie, to przestałbym mu wierzyć, jeśli ktoś inny też by się na takie coś skarżył. Ale gdybym wiedział, że
  • Odpowiedz