Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rzucilem siostre kumpla a ona sie wkurzyla. Nie wiem teraz jak maja wygladac moje relacje z tym kumplem.
Ja raczej nie liczylem na nic wiecej, ona sie zakochala, poszlismy kilka razy do lozka, ogolnie spotykalismy sie prawie 6 miesiecy ale nic jej nie obiecywalem. Nie wyznawalem milosci, nie proponowalem zwiazku, proponowalem spotkania, wychodzilismy razem ale nigdy nic nie jej obiecywalem a kiedy jej napisalem ze więcej spotkań nie bedzie to wielkie pretensje ze niby ją wykorzystalem. Nie wiem teraz jak sie zachowywac wobec tego kumpla a zalezy mi na spotkaniach jak dawniej, wspolnym piwku i imprezach.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 39
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: a co w tym naiwnego? Jak sie spptykasz z kims pol roku, sa randki, spedzanie czasu itd to tez uwazasz ze to nic wiecej? Bo mysle ze jakby tu bylo wyznanie ze strony rozowej:"niebieski to tępy #!$%@? bo mnie rzucil po pol roku, byl seks, randki, smsy cala noc a on nagle mpwi ze to nic nie znaczy" to pisalabys jaka to ona biedna a teraz nagle jest naiwna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czy ja dobrze rozumiem że Ty od początku nie traktowałeś tego poważnie i chciałeś sobie poużywać, nie powiedziałeś tego tej dziewczynie tylko w sumie robiłeś wszystko jak w normalnym związku poza wyznaniem miłości ,brakiem "obiecywania" (nie wiem co miałbyś jej obiecywać) i proponowaniem związku (w przedszkolu jesteście że miałeś ja zapytać czy zostanie Twoja dziewczyną?). I teraz jak już się znudziłeś pukaniem i spuściłeś ją na drzewo martwisz się
  • Odpowiedz