Wpis z mikrobloga

@wykopowynoob: Ale mi to też nie pasuje, z tą różnicą, że mi nie pasują OBIE partie, a tobie tylko PiS. A raka to póki co ty mi dałeś, bo jesteś typowym polactwem, co gówno wie o polityce i jest bezmyślną częścią politycznej machiny wzajemnej nienawiści
@wykopowynoob: A jesteś wstanie podać argument, czemu jestem bezmyślny? Bo ja jestem wstanie podać
Uważam, że jesteś bezmyślny, bo w prost się przyznałeś, ze masz w dupie afery PO, przekręty i to jak wypowiadają się o Polakach. Masz w dupie ambergoldy, afery hazardowe, afery podsłuchowe, "branie kredytu i zmianę pracy", rzucanie kamieniami w dinozaury - to jest np. dla mnie szczyt, że była PREMIER mówi PUBLICZNIE takie debilizmy i jest mi
@marv0oo: podaj jakis kokretny przekret ktory by dyskwalifikowal PO w moich oczach to pogadamy. Ale nie #!$%@? o osmiorniczkach za 100 zł tylko prawdziwy powod, gdzie kradli na duza skale i cala partia by byla winna. Bez wymyslania #!$%@? z tv trwam
@wykopowynoob: Ambergold w który był zamieszany sam Tusk, wciskanie na siłę imigrantów wbrew woli suwerena (obywateli), prezydent mówiący "weź kredyt, zmień pracę", Sikorski mówiący w stosunku do Polaków "dorżnąć watahę", ustawianie debili w roli premiera (ewa kopacz), nawoływanie do mowy nienawiści. Jak dla ciebie, to nie dyskwalifikuje PO, to nie wiem co tym masz do PiSu xD
@marv0oo: w ambergold syn tuska nic nie zarobił, a tez był poszkodowanym. PO też nie miało z tym nic wspólnego i nic nie zarobiło więc co to znaczy że "tusk był zamieszany" skoro nie zrobił na tym żadnego interesu? Znowu #!$%@? populistyczne z TV pis kiedy nie masz pojęcia o sprawie w co był zamieszany tylko powtarzasz bezmyślnie. Kopacz też nie lubiłem i od tej pory PO straciło moje poparcie, co