Wpis z mikrobloga

@marv0oo: no to wlasnie potwierdziles co napisalem w pierwszym poscie. Poza tym #!$%@? jak potluczony, typowy ciemniak "a bo za Peło to tamto" co mnie to obchodzi? Że platforma robiła propagande (chociaz robila 10x mniejsza) to daje przyzwolenie pisowi do tego samego? Teraz rzadzi pis wiec zamknijcie juz te ryje z platforma bo oni sa przeszloscia, i patrzcie co robi obecna wladza bo to od niej zależy nasz los i poziom
@wykopowynoob: XD ty #!$%@? jak potłuczony. Co cie obchodzi to, że tak było za Peło? No nie wiem, myślałem, że nie jesteś człowiekiem o ograniczonym światopoglądzie, ale jak widać się pomyliłem. TVP to od zawsze była telewizja RZĄDOWA i tak długo, jak będzie istnieć w obecnym stanie będzie tubą propagandową RZĄDZĄCYCH
I sam zamknij ryj z PiSem. To, że ty dajesz sobie pluć w ryj nie znaczy, że inny też tak
@wykopowynoob: I pomimo tego, że z Biedroniem się nie zgadzam, to bardzo imponuje mi jednym. Nie jest jak 75% polactwa (zwykłych obywateli i polityków) co ślepo ciśnie TYLKO w jedną partię. Albo TYLKO peło złe, albo tak jak ty walić to wszystkie wałki jakie robiło PO, tylko #!$%@?ć PiS. Biedroń krytykuje obie strony. I dlatego, pomimo tego, że większość jego poglądów jest całkowicie sprzeczna z moimi, to mam nadzieję, że on
@wykopowynoob: "Teraz rzadzi pis wiec zamknijcie juz te ryje z platforma bo oni sa przeszloscia,"
O tym #!$%@?. Że masz w dupie wszystkie afery i przekręty PO, bo "oni są przeszloscia". #!$%@?, że dalej są w sejmie, #!$%@?, że są w każdym dużym mieście.
@marv0oo: Za platformy polska poszla mocno w przod, co bys nie #!$%@? i jakich afer nie wyszukał - to jest fakt którego nie zmienisz. Jestem wrogiem pisu bo to zakłamani socjalisto-komunisci pod przykrywka prawicy. Ich głowni wyborcy " to dej 500+" i nizina umyslowa manipulowana przez tvp, radio maryja i kościół. tyle w temacie
@wykopowynoob: A gdzie byśmy byli, gdyby nie np. strona dla BEZDOMNYCH za kilkaset tysięcy zł? I inne przekręty
Jestem wrogiem po, bo to krętacze, złodzieje i nie mają szacunku do Polaków ("dorżnięcie watahy", "zmień pracę, weź kredyt). Do tego banda debili (rzucanie kamieniami w dinozaury, szczaw i mirabelki), a ich główni wyborcy to polactwo które informacje o polityce bierze z TVNu albo gazety wybiórczej, albo "złodzieje" czyt. alimenciarze, oszuści vatowscy itd.
@marv0oo: czym jest strona za kilka tys i osmiorniczki tuska nad ktorym tak sie sracie od lat w porownaniu do 20 milionow dla rydzyka ktore dostal tak o sobie jako prezent dla PRYWATNEJ uczelni ktora jest jego wlasnoscia? Czemu prywatna uczelnia informatyki nie dostala takiej dotacji, tylko katol ktory popiera rzadzaca partie?