Wpis z mikrobloga

  • 10
@sharpmarv

mieszkam w przygrnicznym miescie, po przejsciu przes most mam Frankfurt wiec wiem co mowie. W DE w niedziele po poludniu nawet jedzenie nie kupisz, jak nie ma w poblizu stacji benzynowej to czujesz sie jak w trzecim swicie. Zakaz jest bardziej restrykcyjny niz w Polsce.

Przestańcie już podawać Niemiec jako przykład, bo jest to nietrafione. Tam nie ma jednolitego prawa odnośnie godzin otwarcia sklepów, bo leży to w gestii każdego
Volki - @sharpmarv 
 mieszkam w przygrnicznym miescie, po przejsciu przes most mam Fr...

źródło: comment_sZrW3mHO5SpBjSWe2h5HVlXrHStxxMUc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tusk: najgorsze to jest gdy nadejdzie niedziela fajna pogoda i chce się na spontanie coś zrobić. Jakiś piknik albo wypad nad wodę... Zapomnij bo ... Jesteś w pracy.

Dla was to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polar: no byłam nastawiona że będą bo miały być pierwsze i ostatnie, w Terrarium spieprzyła się żarówka grzewcza, która miała palić jeszcze przynajmniej kilka miesięcy i jestem w dupie bo ktoś wymyślił zamknięcie wszystkich z wyjątkiem jednej na miesiąc. Niedługo będzie każda pewnie zamknięta.

@MajaGraja: Zwykłą żarówkę tam wkręć na razie.
  • Odpowiedz
@Volki: wszystko co napisałem to prawda, 17 to popołudniu. Zreszta być może maja wyjątki co do miejscowości uzdrowiskowej, ale wyjątki potwierdzają regule.
  • Odpowiedz
jedź do niemiec/holandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)nawet jednej niedzieli nie ma XD


@BoleKk87: w większości Holandii bez problemu zrobisz zakupy w niedzielę:
https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/mniej-zakazu-handlu-w-niedziele-w-holandii/vxjegdn.amp
A poza tym o co chodzi z tym powoływaniem się na Niemcy? Co to ma na celu? Skoro mają takie świetne prawo to może zalegalizujmy też małżeństwa jednopłciowe, przecież Niemcy też tak mają.
  • Odpowiedz
jaki ma związek zakaz handlu z homomałżeństwami? byłeś w Holandii? czy tylko na gównostronce przeczytałeś?


@BoleKk87: byłem w Holandii i nie miałem problemu ze zrobieniem zakupów w niedzielę dlatego się zdziwiłem, że ją podałeś na przykład. I czemu nazywasz to gównostronka? Bo podaje niewygodne dane, które do tezy nie pasują?
A jaki ma związek ograniczanie handlu w Niemczech z ograniczeniem bo w Polsce? Nie jesteśmy w Niemczech i ja chcę
  • Odpowiedz