Wpis z mikrobloga

@polar: no byłam nastawiona że będą bo miały być pierwsze i ostatnie, w Terrarium spieprzyła się żarówka grzewcza, która miała palić jeszcze przynajmniej kilka miesięcy i jestem w dupie bo ktoś wymyślił zamknięcie wszystkich z wyjątkiem jednej na miesiąc. Niedługo będzie każda pewnie zamknięta.
  • Odpowiedz
@MajaGraja: jakos te cywilizowane, swiatle i postepowe niemcy, maja wszystkie niedziele z zakazem handlu. Wniosek jest taki ze stan i historia kraju na ten fakt nie maja wplywu. Czy gadasz glupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@sharpmarv: bzdura. doksztalc sie. wszystkie, doslownie, wszystkie 8 czy 9 krajow ue, w ktorych istnieja ograniczenia handlu posiadaja lzejsze obostrzenia niz my i wszystko postepuje w kierunku normalnosci - bo oni juz zrozumieli.
  • Odpowiedz
@Karoleer: mieszkam w przygrnicznym miescie, po przejsciu przes most mam Frankfurt wiec wiem co mowie. W DE w niedziele po poludniu nawet jedzenie nie kupisz, jak nie ma w poblizu stacji benzynowej to czujesz sie jak w trzecim swicie. Zakaz jest bardziej restrykcyjny niz w Polsce.
  • Odpowiedz