Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy z #lublin jaką siłownie polecacie ? Luty to chyba pora zacząć coś robić ze swoją sylwetką ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Kiedyś chodziłem do paco, cityfit (czechów). Klimat paco mi się znudził, #cityfit dopóki nie otworzą plazy szkoda chodzić, bo tłumy jak w sobotę w lidlu. Mógłbym chodzić do któregoś z cityfit, ale nie wiadomo czy sytuacja po otwarciu plazy się zmieni i gdzie będzie mniejszy ruch. W pobliżu pracy mam Arene i Fitness24Seven. Dobre opinie słyszałem o GetGym, ale jak dla mnie trochę mała jest strefa siłowa. Cena raczej nie gra roli, zresztą, wszędzie ceny oscylują w granicy 80-100 zł za miesiąc.
  • 8
@statek44: Fitness24Seven polecam, fajna silka, stosunkowo malo osob chodzi, jest czysto, niczego tam nie brakuje, sporo obiazenia, 4 stanowiska do siadow, niby tylko jedna lawka pozioma i skos, ale majac 4 stanowiska do siadow i sporo "wolnych" lawek nie ma problemu z robieniem klaty, jesli chodzi o maszyny to tez jest sporo, no i glowny plus to to ze jest otwarta 24/7
Jesli chodzi o arenke, teraz tam aktualnie chodze i
@statek44 ja też latam na f247 i jestem zadowolony, czasem jest tłok, ale generalnie polecam. A jak już sezonowych zniknął (czyli jak będzie już widno do ~19) to znowu będzie miodzio ()
@JuneJohn: patrząc na ilość ludzi w cityfit, nie potrzebują dodatkowych klientów, szczególnie, że musieliby iść na ustępstwa jeśli chodzi o cenę karnetu pewnie. Chociaż w cityfit jest Ok System. Więc z kimś potrafili się dogadać.
@kfffasny jeśli chodzi f247 możliwość chodzenia miałbym w godzinach 16-17 jak wtedy z ilością ludzi ? Rano już próbowałem u mnie to nie działa.