Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #girlsgeneration #snsd

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

13/100

Girls' Generation Oh!GG - Lil' Touch

W szóstym wpisie na tym tagu była Hyo z Girls Generation, więc teraz pora na zespół w którym występuje owa Koreanka.

Grupa jest na rynku muzycznym już od 12 lat. W międzyczasie wydali cztery albumy, 3 minialbumy i wiele singli. Inna nazwa zespołu to SNSD. Wszystkie dziewczyny mają już powyżej 27 lat, więc ciekawi mnie jak długo jeszcze będziemy je oglądać (i słuchać). 

Na razie nic nie wskazuje na to, aby grupa miała się rozpaść. Utwór Lil' Touch z ubiegłego roku ma w tej chwili ponad 90mln wyświetleń na youtubie. Utwór ten wykonuje tak naprawdę podgrupa Girls Generation - Oh!GG złożona z 5 członkiń oryginalnego zespołu i debiutowali w 2018 roku.

Utwór zaczyna Taeyeon z charakterystycznym "la la la la la" które będzie nam towarzyszyło przez cały utwór.

Następnie wchodzi Sunny, którą jakoś najmniej sobie upodobałem. Nie mogę się do niej przekonać.

Później przechodzimy do Yuri i Yoony

Refren jest bardzo fajny. Choreografia nie jest skomplikowana, ale robi robotę. 

W końcu przyszedł czas na moją ulubienicę w SNSD czyli Hyo wygląda najbardziej "europejsko" ze wszystkich dziewczyn i ogólnie jest bardzo ładna. Pojawiła się w wpisie 6/100 gdzie pisałem, że brakowało mi tańca w mv, a tutaj pokazała, że potrafi się ruszać.

#ladnapani #koreanka Hyo w komentarzu.
M.....m - #kpop #muzyka #girlsgeneration #snsd 


#kpoptop100 <- tag do obserwowan...
  • 4