Wpis z mikrobloga

@vind: akurat to jest u nich problem z VAR bo źle rysują linie spalonego, dlatego ich nie ma w transmisji. Afera od początku sezonu ale pewnie już z tym nic nie zrobią do końca, just Spain things ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krissq2502: Strasznie mnie to #!$%@? bo znacząco wpływają takie błędy wynikające z percepcji sędziów czy właśnie braku porządnej technologii na wyniki w piłce nożnej. I nie mówię, że to jako faworyzuje jakąś drużynę (znaczy wiadomo, im ktoś więcej atakuje tym niekorzystniej to na ten zespół wpływa), ale ogólnie mocno zaburza wyniki.
@vind: tak tylko smuci mnie że niektórzy krzykacze dopiero przez to że Barca traci punkty dopiero to zauważą. A tu szczerze to nie tylko spalone są problemem w Hiszpanii. I prawda jest taka że faworyzuje to i wypacza mecze czy specjalnie czy nie to jest pytanie dopiero, ale na nie nie poznamy odpowiedź raczej.
@vind: czyli mógł być gol... ahh szkoda przy 0-2 (musiałem już wychodzić) dałem przy kursie 4,50 na barcelone z 35 euro i zdziwił mnie remis, myślałem, że wyciągną, ale chyba mnie uspokoiłeś przed #!$%@?, że mógłbym przegrać z powodu #!$%@? sędziowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo to dzięki za info