Wpis z mikrobloga

@night_witch95: a może Ty nie dostrzegasz, że tych tematów nie można traktować osobno? Że to, że facet ma nie być #!$%@?, kobieta ma przestać narzekać i iść pobiegać a szczeniak ma dostać pasem wynika z tego samego gównianego społeczeństwa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarolinaAgata: XDD myślałam na początku, że po prostu nie zrozumiałaś, zdarza się, ale Ty usilnie chcesz mnie przekonać, że jednak jesteś na tym samym poziomie co kolega defter. Jeszcze trochę, to pod postami o gotowaniu zaczniecie biadolić, jak to faceci są dyskryminowani. Ba, nawet pod #100razyfutro coś byście dali radę upchać. Ja #!$%@? () Logika podobna do tych, co wszędzie wcisną politykę. Ogarnij się dziewczyno, bo robisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarolinaAgata: hue hue nie jestem feministką, ba, gardzę nimi, ale dokładnie tak samo pustakami, do których najwyraźniej się zaliczasz. Dalej nie wiesz o czym mowa. Wręcz przerażające, że ktoś może być tak głupi. Nie wiem czy to efekt upośledzenia, masz swój świat itp, ale nie będziesz wciskać mi czegoś, czego ani razu nie powiedziałam. Witaj na czarnej wraz z resztą idiotów. Pasujesz tam idealnie.

@4minuty: bo to dzbany są, mają
@pablirvo: psycholog nie, bo od rozmów to jest rodzina i koleżanki, a nie obcy ludzie. Poza tym jakie dziecko/nastolatek, moze miec problemy, pojdzie do pracy to zobaczy.
Psychiatra tym bardziej nie, bo leki nie leczo tylko uzalezniajo (owszem, leczenie nie jest doskonałe i może za x czasu będzie sie leczyć zupełnie inaczej, np lekami przeciwzapalnymi, ale nawet standardowe leki mają większą szansę niż pogłębianie stanu przez nie robienie nic)

A potem