Wpis z mikrobloga

#klaudiusz #badoo #podrywajzwykopem
Mirki update eksperymentu. Tym razem na #badoo pojawił się taki zwykły cebulak, przeciętniak, taki dobry kolega z pracy. Jak sobie poradził z #p0lka? Uwaga! Tym razem eksperyment doprowadził do innych wniosków, przez co naprawdę szkoda mi sporej czesci #rozowypasek.

1. Pierwsze chwile
Po wejściu i aktywowaniu bohaterowi premium, dostaje on kilka lików, niestety dość niekorzystnych. Ostatecznie parujemy go z 2 dziewczynami - tak jak w przypadku poprzednich bohaterów to #rozowypasek musi dac pierwszy like. Wysylanie likow nic nie daje - zero matchy (do myszek 6-7/10)

2. Etap średni
Rozmowy z bohaterkami są słabe, brak napięcia seksualnego, od razu mozna odczuć że bedą go oceniać pod innymi względami, plus że w ogóle rozmawiają.. Pisanie do loszek bez matchów - brak odpowiedzi.

3. Porówanie cebulak vs południowiec 8-9/10
Punkt wspólny to brak matchy, z likeow wysłanych, chociaz na koniec południowiec dostał może z 1 czy 2 (na ponad setke wysłanych)
Różnica jest w tym że południowiec dostaje duzo więcej wejść i polubień, najczesciej od karyn i samotnych matek.
Jak południowiec zaczyna czat, zdecydowanie lepiej mu idzie rozmowa, karyny (4/10) na seks dadza sie zaciągnąć łatwo.
Z dwojga złego lepiejc na badoo być południowcem!

EPILOG
I tutaj kilka smutnych wniosków, #depresja.
Na badoo większość dziewczyn jest nieatrakcyjna, bądź mocno przeciętna - wiele z nich pewnie też nie dostaje lików, a jak już nawet to wiedzą dlaczego. Sporo #rozowypasek pisze tam, że jest świadoma że nie wygląda dobrze, ale szukają kogoś bo nie chcą być samotne. To mnie mocno uderzyło - samotny facet mimo wszystko jakoś tam sobie radzi, a taka kobieta...
Widać w nich mega smutek, desperacje, strach przed samotnością - oczywiście to nie skutkuje że dostanie like, ale te opisy są przerażające - tylu nieszczęśliwych ludzi. Najczęściej nie mają dzieci, czasami piszą że wychowują samotnie 1 - mocno zaniedbane - i czują że to się nie zmieni... Czasami widzisz dziewczynę 25l i już wiesz jaka jest jej przyszłość, przerażające.
  • 3
@miroslaw75: niestety, ale brutalna prawda. U mnie sytuacja wyglądała trochę inaczej. Ja sobie kiedyś pozwoliłem na dłuższe kontakty z dziewczynami z każdego zakątka Polski, i mam wrażenie że te z południowego wschodu są jakieś inne, podkarpacie. Zaburzone ego, rozmowa wygląda jakby chciała a nie mogła. No taka księżniczka. Nie wiem czym to jest spowodowane, oczywiście nie obrażając żadnej, ale tam są faktycznie trochę jakieś skrzywione. Praca be, szukanie jej be, najlepiej
@miroslaw75 Nareszcie ktoś zauważył, że nie tylko faceci mogą być samotni i #przegryw. Moje pytanie brzmi, co teraz zrobisz? Nadal będziesz uderzał do "szarych myszek 7/10"?

(i tutaj pojawia się miejsce na osobny akapit xD. Szukasz partnerki w najpopularniejszej grupie docelowej, czyli dziewczyn atrakcyjnych, zadbanych, najlepiej z ładną figurą, ale też skromnych, bez kilograma tapety na twarzy i stylówki jak lokalna gwiazda snapchata. Tysiące facetów szukają tego samego xD co masz