Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu mężczyzni są takimi hipokrytami w kwestiach seksu? Wezmy chocby ostatni wpis użytkownika @ kapustnik (specjalnie nie taguje). Gość był w trzech związkach, w tym jednym 7letnim, więc seksu przez ten czas miał po uszy. Jakie ma wymagania? Tak, ten hipokryta chce dziewicy XD Czy wasza męskość jest tak krucha i wątła że nie zniesie porównań? Że nie pogodzicie się z tym, że nie jesteście pierwsi i nie jesteście wszystkim dla kobiety? Oczywiście kapustnik tłumaczy to biologia i tym, że z dziewicą pewniejsze jest to, że dziecko będzie jego (głupoty, bo nie żyjemy dwieście lat temu). Czemu mężczyzni boją się tak bardzo seksualności kobiet, tego, że mogą wiedziec czego chcą, mogą mieć wymagania i pragnienia? No z dziewicą łatwiej, bo nie porówna was do nikogo i będzie zachwycona nawet bylejakością. Tylko czemu zasłaniacie się biologia a nie przyznacie wprost że macie kompleksy natury seksualnej?

Inb4 "jesteś szlaufem z dwucyfrowym przebiegiem". Nie, miałam mniej relacji niż tamten gość poszukujący cnotki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 79
  • Odpowiedz
Fajnych kolesi zapraszają i płacą pół na pół, a nawet i za nich.


@AnonimoweMirkoWyznania:

haha, ale bajki opowiadasz... już widze te laski płacące za facetów... :-)

P.S. To musza być "prawdziwi" mężczyźni, którzy wiele w życiu osiągneli, skoro dziewczyna za nich płaci.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haha, ale bajki opowiadasz... już widze laski płacące za facetów... :-)


@henry-jest: jak się kogoś zaprasza to się płaci. płeć jest tu bez różnicy. jak zapraszałam facetów to płaciłam za nich, co w tym takiego niemożliwego do uwierzenia? są kobiety, które robią tak samo
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Też ciężko mi w to uwierzyć, bo nigdy się z tym nie spotkałem. Co najwyżej z płaceniem pół na pół.
Niemniej serio szacun, bo trudno jest w tym kraju spotkać konsekwentną feministkę. A takie podejście, to ja propsuję.
  • Odpowiedz
Tytuto: @SzklanyZul

Raczej mało kto potrafi wybrać partnera na całe życie choćby w wirku 18 czy 20 lat. Wtedy człowiek nawet nie wie czego chce od życia, a co dopiero partnera.


Gówno prawda, ja i wuchta nich znajomych jakoś potrafiliśmy to zrobić
Bananowe dzieciaczki nic nie potrafią i nie umieją i próbują wmówić wszystkim dookoła, że to normalne i każdy tak ma. Nie możecie się zdecydować na szkołę, zawód, partnera itd. bo jesteście niedojrzali emocjonalnie jak na swój wiek i tyle. A że takich coraz więcej to
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: To są właśnie urojenia prawiczków. Z jednej strony mają ból dupy o normalne kobiety, że podchodzą do prawików z dystansem, a z drugiej nie rozumieją, że to samo działa w drugą stronę. Dla przeciętnego, doświadczonego faceta, dziewica to kłoda, z którą seksu raczej się odechciewa, aniżeli ma na niego ochotę.
  • Odpowiedz
@Cole: @Dangerziom: ale wam hipokryzji nie można wytykać?

@Liwiia: a nie może mieć żalu, że tacy co chętnie bałamucą dziewczyny wymagają od nich dziewictwa? Przecież to chore podejście do życia.
Ja szanuje prawiczków i dziewice, zwłaszcza tych z wyboru. Ale też nie rozumiem jak można mieć takie obłudne wymagania w stosunku do innych. Wychodzi na to że jedyne czego chcą, to tego żeby plugawić czyjąś niewinność.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak baba coś tam chce żeby chłop jakiś był - super, zajebiscie, masz wymagania, szanujesz się.
Chłop powie, że chce dziewicy - hurr durr żałosne, pewnie słaby w łóżku, kwiii
#!$%@? wam do tego jakie ktoś ma preferencje, może sobie mieć jakie chce, a to czy będą możliwe do zrealizowania czy możliwe do spotkania takie osoby to już jest jego problem. Swoją drogą, kto powiedział, że dziewicy może chcieć
  • Odpowiedz