Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu mężczyzni są takimi hipokrytami w kwestiach seksu? Wezmy chocby ostatni wpis użytkownika @ kapustnik (specjalnie nie taguje). Gość był w trzech związkach, w tym jednym 7letnim, więc seksu przez ten czas miał po uszy. Jakie ma wymagania? Tak, ten hipokryta chce dziewicy XD Czy wasza męskość jest tak krucha i wątła że nie zniesie porównań? Że nie pogodzicie się z tym, że nie jesteście pierwsi i nie jesteście wszystkim dla kobiety? Oczywiście kapustnik tłumaczy to biologia i tym, że z dziewicą pewniejsze jest to, że dziecko będzie jego (głupoty, bo nie żyjemy dwieście lat temu). Czemu mężczyzni boją się tak bardzo seksualności kobiet, tego, że mogą wiedziec czego chcą, mogą mieć wymagania i pragnienia? No z dziewicą łatwiej, bo nie porówna was do nikogo i będzie zachwycona nawet bylejakością. Tylko czemu zasłaniacie się biologia a nie przyznacie wprost że macie kompleksy natury seksualnej?

Inb4 "jesteś szlaufem z dwucyfrowym przebiegiem". Nie, miałam mniej relacji niż tamten gość poszukujący cnotki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 79
  • Odpowiedz
AnonimowyDyrektor: Skoro tez masz ‚niski licznik’ to chyba sama powinnaś to wiedzieć. Może #niepopularna opinia na wykopie, ale ja tez od faceta WYMAGAŁAM maksymalnie jednej, dwóch partnerek, bo szanuje ludzi szanujących swoje ciało, uczucia i relacje z innymi ludźmi. Zwyczajnie brzydzą mnie ludzie (obu płci), którzy seks uważają za potrzebę fizjologiczna, mieli ons czy fwb. Nie ma to absolutnie nic, nawet najmniejszego, z kompleksami i porównywaniem się do poprzednich partnerów. Chodzi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A dlaczego kobiety są takimi hipokrytkami w sprawach seksu? Czy wasza kobiecość jest, aż tak krucha, że rozpadacie się jak ktoś napisze o swoich preferencjach, co do stałej partnerki? Przecież nie żyjemy dwieście lat temu, każdy ma prawo robić co chce jeżeli nie szkodzi innym.
Jak nie lubisz swojego taty to się nie wyżywaj na ludziach w internecie tylko albo na ojcu albo jeszcze lepiej idź na jakąś terapię. I
  • Odpowiedz
SzklanyŻul: @AnonimoweMirkoWyznania:

Chodzi mi wyłącznie o ludzi, którzy potrafią dobrze, rozsądnie wybrać partnera i podchodzą do związku poważnie. Ile razy można się pomylić wybierając osobę, z która chciało się spędzić całe życie? Raz? Dwa?


Raczej mało kto potrafi wybrać partnera na całe życie choćby w wirku 18 czy 20 lat. Wtedy człowiek nawet nie wie czego chce od życia, a co dopiero partnera.

Czyli jak twój partner cie rzuci to
  • Odpowiedz
Czyli jak twój partner cie rzuci to jako ta już skalana następnego nie będziesz szukała?


@AnonimoweMirkoWyznania: SzklanyŻul, a to będzie co innego, bo to jej zrobił "krzywdę", bo przecież faceci krzywdzą kobiety uprawiając z nimi seks za obopólną zgodą...
Tak to się kończy, jak ojciec się nie zajmuję córką.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A czemu kobiety sa takimi hipokrytkami w sprawie kasy? Niby równouprawnienie, gadki szmatki, ale jednak każda by wolała by facet ją zabawiał, zaprosił do restauracji i zapłacił, etc...
Jakoś nie widzę sytuacji, żeby to dziewczyna zapraszała faceta i płaciła za niego.. I prosze nie pisać głodnych kawałków, że ty wolisz dzielić sie równo po połowie rachunkiem i ci to nie przeszkadza... ja tez moge napisać, że czekanie ze seksem do
  • Odpowiedz
Jaki normalny facet chce dziewicy tzw. ,,kłodę" w łóżku?


@Antoni_Kosiba: jak patrzysz na związek w perspektywą dłuższej znajomości i jak chcesz nauczyć, żeby robiła tak jak lubisz to się nadają. Poza tym nie każda dziewica jest kłodą do końca życia ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O kurde, robię się sławny xDDD

Serio aż tak Cię to zapiekło? Nigdzie nie napisałem, że tego WYMAGAM, a jedynie że KRĘCI mnie to u partnerek. Takie mam preferencje seksualne, że lubię niedoświadczone dziewczyny. Lubię ich nieśmiałość w łóżku, a także to, że mogę je wszystkiego uczyć.
Mam Cię za to przepraszać, bo Cię to uraża? xD Brzmi to serio jakbyś miała jakieś wyrzuty sumienia z tym związane.

Niemniej trzymaj
  • Odpowiedz