Wpis z mikrobloga

@olabogaxD: @netsu_: @NormalnyJa: @Tomek233:
Sam przed zimą podjąłem ważną decyzję, starsi puchowa pierzyna poszła na przeróbkę i z kołderki 160x200 pod którą spałem układając ja po przekontnej, wszedłem po kołdrę 200x220, mam 193 i jestem cały przykryty po uszy xD jest tak ciepła, że można ogrzewanie wyłączyć :)

@MilionoweMultikonto:
Ile u Ciebie taka kołdra 2x2,2 pierze moje, do prania? Bo
  • Odpowiedz
Ile u Ciebie taka kołdra 2x2,2 pierze moje, do prania? Bo ostatnio taka robiłem i jestem ciekaw czy przepłaciłem ;)


@ravau: nie pamiętam, ale dużo, generalnie pranie kosztuje tyle co kupno nowej, więc jedyne korzyści to to że nie trzeba utylizować starej i pierze masz swoje plus to co uzupełnione przez pralnię, a i możesz sobie zażyczyć żeby więcej dosypali żeby np poduszka była twardsza
  • Odpowiedz
@olabogaxD:
Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma
  • Odpowiedz