Wpis z mikrobloga

Propozycja 02.02

Spotkanie: Reims - Marseille
Bukmacher: fortuna
TYP: +1.5 gola
KURS: 1.48

-Reims nieoczekiwanie jest w bardzo dobrej sytuacji w lidze. Priorytetem dla nich było utrzymanie (jak dla większości beniaminków i patrząc na tabele i ich dyspozycje wydaje się to pewne. Ostatnie 7 z 8 spotkań tych drużyn, to rezultaty minimum ov. 2.5 gola

-Marsylia w kryzysie, na wyjeździe stracony przez nich gol stał się ostatnio tradycją (po 8 meczach ze straconym golem przyszło przełamanie z Caen [1-0])
Warto zaznaczyć, że 18 z 21 meczów Marsylii
W tym meczu potencjał na zdobycie gola ma każda z drużyn, a nie można wykluczyć tego, że któraś drużyna zdobędzie sama +1.5 gola.

Proponowany wynik 1-1 / 2-1 dla Reims

Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Bukmacher fortuna
TYP: wygrana Bayernu
KURS: 1.63

-Bayern ostatnio w gazie i trudno się dziwić, bo Borussia wypracowała sobie całkiem ładną przewagę 6 punktów, więc 3 punkty dla Bawarczyków to obowiązek, tym bardziej że BVB czeka jeszcze trudniejszy mecz z Eintrachtem z którym można przypuszczać, że będzie np. remis, co pozwoliłoby Bayernowi odrobić kolejne 2 punkty.

-Leverkusen w ostatnich latach regularnie uchodzi za zespół TOP5 Bundesligi. Jednak tego sezonu póki co nie mogą zaliczyć do udanych, przegrali 4 z 9 spotkań u siebie, dodatkowo stracili aż 15 goli.
Będący w formie Bayern nie powinien mieć dużych problemów ze zwycięstwem, a maksem który może wycisnąć ekipa Bayeru jest wg. mnie bramka honorowa.

Przewidywany wynik 1-2 / 1-3 dla Bayern

____________________________________

Postanowiłem, że będę dodawać do każdego kuponu swój "e-kupon", czyli typy, które były brane pod uwagę pod kątem analizy, ale ostatecznie uznałem je za trudniejsze do realizacji niż te powyższe.
Być może właśnie któryś z tych typów komuś się bardziej spodoba i wykorzysta go alternatywnie.

PULA:
Kortrijk - Lokeren (gol gości, kurs 1.50)
Monaco - Toulouse (gol gości, kurs 1.55)
Leverkusen - Bayern M. (obie strzelą, kurs 1.49)
Everton - Wolverh. (TYP 10, kurs 1.42)

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #sport #rozrywka #bayern #bundesliga #ligue1
Luca199491 - Propozycja 02.02

Spotkanie: Reims - Marseille 
Bukmacher: fortuna
T...

źródło: comment_CdrXJgzkuEoVBP5JKzWCZIY84my8Y3gM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Siman: właśnie ciężko bo groningen obrona przed spadkiem chyba i może się mocno postawić wydaje mi się że Vitesse u sibie łatwiejsze ale sam nie wiem czy nie odpuszcze 4 meczu bo bez pomysłu takiego na 100 :D
  • Odpowiedz