Wpis z mikrobloga

@cichy-wykopek: Jak odejmiesz sobie 100IQ, to wyjdziesz grubo na minus, bo i tak w tej chwili nie jest zbyt dobrze. Do mojego poziomu nie doszedłbyś nawet przez okres 5 lat, bo nie przekroczyłbyś bariery swojej piwnicy naczelny ruchaczu.
@dge22: bo nie jestem lamuskiem co chodzi na siłownie, żeby przypodobać sie wiejskim duperkom, tylko wole isc na prawdziwy trening. Tobie to z twarzy wali, ze jestes na strzala i kozaczysz po internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cichy-wykopek: Jeśli trening postrzegasz jako cel przypodobania się "duperkom", to coraz bardziej Ci współczuję. Czyli Twoim zdaniem np. Akop, Mleko, Kura, Wk i inni ćwiczą dla atencji? Jesteś żałosny. > tylko wole isc na prawdziwy trening<. Nie mów o czymś, o czym nie masz pojęcia.
@Takjakos2012: no zgrywał takiego cwaniaczka-przystojniaczka, troche śmiechłem a on zaczął swój gogusiowaty ryj pokazywac w stylu "tak bardzo ponad tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Nic wielkiego mi nie zrobił ale moje palce rwą się do pisania jak widze frajernie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dge22: no jak na razie ty jesteś nieudacznikiem i pozerem, bo spinasz te łapy przed monitorkiem a mógłbys mi conajwyżej skórą nimi objechać. Pisałeś coś odnosnie życia realnego - to może wgłębmy się w ten temat? chcesz się spotkac czy nie