Wpis z mikrobloga

@cichy-wykopek: Ale rozumiesz człowieku, że ja osobiście nic nie wstawiałem nt swojej sylwetki na tym tagu? Jedyne zdj było w odpowiedzi do Twojego komentarza. To Ty tworzysz osobny post nt. mojej osoby nie wiem w jakim celu?
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: Typ napisał, że chciałby się dowiedzieć od Pezeta, jak poderwać Lotniskowiec. Ty na niego wjechałeś, że ma biceps w avatarze, więc na pewno jest debilem. Nikogo nie zgrywał. Nawet Ci napisał coś w stylu "nie chce mi się z Tobą przepychać w internecie", a Ty dalej kozaczyłeś. On się normalnie zachowywał, a Ty chyba masz jakieś kompleksy, że aż wrzuciłeś osobny wpis, gdzie chciałeś go wyśmiać¯\_(ツ)_/¯ trochę luzu, typie.
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: Nie zamierzam tracić na Ciebie ani minuty dłużej. Jesteś zwykłym imbecylem. Idź sobie trenować te swoje sztuki walki, a raczej oglądać powtórki z Fame mma, bo z takowymi raczej nawet nie miałeś styczności. Witaj na czarnej.
  • Odpowiedz
@dge22: mordo nie odpisuj juz mu, to rzeczywiscie ktos w postaci kuracyjki, ktory rzuca sie w necie, a na zywo dostaje listwe i sie sklada, widac, ze ten typ ma problemy z glowa, wiec lepiej go juz nie ruszajmy
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: #!$%@? mozesz byc mariuszem pudzianowskim nawet, ale mentalnie jestes dnem umyslowym i w taki sposob koncze rozmowe, bo ide na sztuki walki, choc tak naprawde zmieniam konto i dalej 24/7 bede ublizac ludziom z neta, zeby sie dowartosciowac:--(
  • Odpowiedz