Wpis z mikrobloga

Zacząłem rozkminiać tak sobie..
Ludzie mają w #!$%@? dużo blokad:
- Nie wyjdziesz pobiegać bo boisz się że będą się śmiali że czerwony/a na ryju jesteś
- Nie założysz tego, bo to nie pasuje do tamtego
- Nie powiesz czegoś, bo komuś może to nie leżeć
- Jeśli ktoś wyrazi swoje zdanie ty masz już we łbie sugestię że chyba ma racje
- Nie żyjesz swoimi wyborami, tylko innych.
- Nie będziesz z tą dziewczyną, mimo że TOBIE się podoba, ale co powiedzą inni?
- Widzisz plusa, dajesz plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No weź powiedz, ile razy podjąłeś sugestię i to zrobiłeś?
Sterują tobą jak chcą, powiesz że nie ale podświadomie jesteś #!$%@? jak samochodzik na pilocik
Za bardzo się przejmujemy opinią innych, przez to nie potrafimy dotrzeć do celu ani nawet być szczęśliwym. Ta #!$%@? spirala się ciągle kręci. Możesz mówić że nie, ale gdzieś w duchu - jednak chcesz tego zdania innego człowieka mimo że masz #!$%@?.. ale chcesz. Dziwna sytuacja


#rozkminy #zycie #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
@Lil_young: Coraz bardziej otwieram oczy na świat i tym bardziej mam #!$%@?. Nie chce żałować jak będę umierał że #!$%@? bałem się nawet wejść gdziekolwiek i coś kupić dla przykładu XD
  • Odpowiedz
Trzeba patrzeć na ludzi jak na małpy, a później jak na chodzące szkielety. Wtedy faktycznie łatwiej mieć #!$%@? i robić to co się uważa.


@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Jedynie dążenie do stanu szlachetnej samoświadomośći pozwoli Ci zburzyć mury przeróżnych blokad nie tracąc moralności.
@Lil_young: Odrzucając moralnośc wybierasz drogę na skróty, co oddala Cię od prawdziwego poznania i zrozumienia natury rzeczy.
  • Odpowiedz
No tak działa ten świat. Dobro i uprzejmość to metody słabych ludzi na przetrwanie.


@Lil_young: @MLECZ_PRZEOKRUTNY:
to nie swiat, to wszystko jest takie pojabane wlasnie w polsce. W zachodniej europie nikt nie daje #!$%@? o to co gadasz, jak sie ubierasz, jak wygladasz. Kazdy zyje tylko swoim zyciem a nie zyciem innych. Ale jak zyjesz cale zycie w jednym kraju to wydaje ci sie ze caly swiat taki
  • Odpowiedz