Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę ostatnio, że chciałabym się zakochać intelektualnie. Poznać człowieka i powoli zakochiwać się w jego umyśle, ideach, zakochać się w fascynujących i inteligentnych rozmowach. Oczywiście z wzajemnością bo to by było w przeciwnym razie troszku smutne :( A nie tak obrzydliwie genetycznie jak wszyscy. Tak zwyczajnie zwierzęco? Nie, nie...
#wyznaniezdupy #milosc #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
@KingFight: No niestety to problemik, a na dodatek nawet jakbyś ją znalazł to i jeszcze ona musiałaby stwierdzić "ojej, co za wspaniały człowiek". A to jeszcze gorzej, tak z wzajemnością.
  • Odpowiedz
@Lallable: właściwie jedną z takich rozmów, może być taka jak ta. O poszukiwaniu kogoś więcej niż tylko osoby, której pożądamy fizycznie, bo pewnie takich osób trochę się znajdzie. A gorzej właśnie znaleźć kogoś kto nas pociąga również intelektualnie
  • Odpowiedz
  • 2
@KingFight zazwyczaj jest Tak, ze jak sie kogos poznaje na początku i osobą ta wydaje się nieatrakcyjne to po pewnym czasie gdy okazuje się miec spoko charakter odrazu postrzeganie jej fizycznosci sie zmienia. Odwrotnie nie.
  • Odpowiedz
@Lallable: ja akurat tak mam, że nawet jak ktoś się mi podoba fizycznie, to prędzej czy później taka osoba mi się po prostu znudzi i nie ma sensu tego kontynuować, bo po co kogoś i siebie oszukiwać.
Minusem jest to, że jak patrzysz na inne osoby, które są w dobrych związkach (przynajmniej teoretycznie), to myślisz czy z Tobą jest coś nie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@KingFight haha no tak jest. Zawsze tłumaczę sobie ze te osoby były przyzwyczajone w zyciu spędzać czas ciagle z kimś i stąd nie przeszkadza im druga osoba u boku . Ale pewnie to my jesteśmy po prostu upośledzeni xd
  • Odpowiedz
  • 0
@ArekW Nie sądzę. Tutaj WYKOPOWICZE żyją w jakiejs bajce i mysla ze kobietom jest łatwiej xd nie wiem skąd to przeświadczenie. Może na jakiejs wsi sie mezczyzni musza starac, ale nie w dużym mieście...
  • Odpowiedz
  • 0
@Lallable mam koleżanki i to po prostu widać że mają łatwiej. Nie wiem czemu różowe sie wykłócają że wcale nie maja łatwiej skoro każdy facet który ma jakieś koleżanki widzi ze mają łatwiej. I nie, nie mówię że mają "łatwo" tylko "łatwiej"
  • Odpowiedz
że chciałabym się zakochać intelektualnie.

tak obrzydliwie genetycznie jak wszyscy. Tak zwyczajnie zwierzęco


@Lallable: najlepiej jest miec obie te rzeczy w jednej osobie, a nie tylko tą pierwszą
  • Odpowiedz
@Lallable: Powiedzmy... dobrze się to nie skończyło dla mnie, bo dla niej na plus. Nigdy mnie nie kochała i udawała a jej celem było dowartościowywanie się i kontrola nade mną, pomalutku wyniszczając moją pewność siebie, poczucie własnej wartości tak że nie zdawałem sobie z tego sprawy. nie wspominając o tym w jaki sposób mnie rzuciła.
Także piękne i tragiczne zarazem ;)
  • Odpowiedz