Wpis z mikrobloga

#ksiazki #fantastyka #fantasy
Mirki poleccie dobra ksiazke fantasy, najlepiej caly cykl l. Dobrze by bylo zeby byl fajny rozwoj typu od zera do bohatera. Czytalem juz naprawde sporo ksiazek wiec ciezko bedzie znalezc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LordMrok, @Miss_T @yeron Cykl książek "Wojna Pajęczej Królowej" jest to świat wyżej już wymienionego Drizzta i niektóre postacie występują w obu seriach jak Arcymag Gromph, Opiekunka Baenre czy główna bohaterka tej serii Quenthel Baenre. Opowiada o czasach gdy bogini Chaosu którą czczą Mroczne Elfy milknie. Zostaje więc wysłana ekspedycja która ma za zadanie ustalić i znaleźć odpowiedź co jest tego przyczyną.
  • Odpowiedz
@LordMrok: jeśli nie przeszkadza Ci brutalnośc to możesz jeszcze zahaczyć o Matthew Woodringa Sovera. Ja np teraz zaczęłam czytać serie Trudi Canavan i tez spoko się czyta. A no i z Polskich jeszcze jest Rafał W. Orkan i Jakub Ćwiek
  • Odpowiedz
@Miss_T @LordMrok A seria "Czas Kłopotów" z tego świata ale opowiadająca inne historie gdy bóstwa Faerunu zstąpiły na ziemie w postaci Avatarów? Miss_T Canavan masz na myśli trylogię Czarnego Maga i dalsze części? Jeśli tak to powinno Ci się spodobać daj tylko czas się rozkręcić książkom :)
  • Odpowiedz
@LordMrok: załóż sobie konto na jakimś goodreads albo lubieczytać
Bloodsong Anthony Ryan
Riftwar Feista
Klątka Upiora Mgieł Janny Wurts może, ale jestem prawie pewien, że po polsku nie jest dokończona
Czyny Paksenarrion Elizabeth Moon
książki
  • Odpowiedz