Wpis z mikrobloga

Agenci CBA nagrywali rozmowy zatrzymanych dziś w Łodzi biznesmenów z posłem Stefanem Niesiołowskim. CBA ma też nagrania, z których wynika, że spotykał się on z opłacanymi przez biznesmenów prostytutkami – ustalił Onet. Cała operacja rozpoczęła się i praktycznie zakończyła w czasach, gdy krajem rządziła Platforma Obywatelska.


Czyli trzeba było przykryć kapiszona. Ciekawe ile jeszcze takich asów w rękawie mają

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/schadzki-niesiolowskiego-cba-wiedzialo-wszystko-juz-trzy-lata-temu/ft23880

#neurop #polityka #4konserwy
  • 38
@yuim: Pewnie tylko co GW taśm. My nie ruszamy ich, oni nie ruszają nas. Pewnie to taka pokazówka, żeby powstrzymać wypuszczanie taśm. A jak nie to będą lecieć afery za aferą i tak, aż do wyborów.
@Primusek: że jeszcze ludzie wierzą w teorie o nie ruszaniu się nawzajem. Jeśli kiedyś tak było to te trzy lata pokazują, że już nie jest.

@Szaku69: dopiero skończyłem przerabiać temat afer PO w innym wątku i nie dostałem nic konkretnego tylko głupkowate obrazki
Nie rozumiem skąd popularność twierdzenia nowy = lepszy. Kukiz i Nowoczesna je obalili moim zdaniem.


@yuim: Nikt raczej nie twierdzi, że nowy będzie lepszym. Ale każdy ma nadzieję, że będzie w końcu jakaś sensowna zmiana. W końcu jak mawiał klasyk:

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"
@dom_perignon:

Ale każdy ma nadzieję, że będzie w końcu jakaś sensowna zmiana


Jak dla mnie rządy PO były całkiem dobre i nie sądzę, że pojawi się ktoś kto będzie miał na tyle zaplecza żeby im dorównać w najbliższym czasie. Chociaż muszę przyznać, że obecna Platforma to już nie to samo co kiedyś.
@yuim: Nie ma znaczenia dziadostwo PiSu. Nie ma tu znaczenia dziadostwo Korwina. Ich słabość nie sprawia że ktoś inny jest silny. Polska potrzebuje ogromnych reform. Systemu podatkowego. Systemu emerytalnego (podnoszenie wieku to przedłużanie agonii). Systemu prawnego. Chyba jestem zbyt wymagający bo dla mnie ciepła woda i bylejakość nie jest całkiem dobra :)