Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cabeiu: Aktywne, nie otwarte.

Jak cena te 30$ to ile to pójdzie u nas? Może lepiej do lombardu zanieść za połowę ceny i nie babrać się w allegra czy olxy?
@Qontrol: Kupca na pre-paid znajdziesz bardzo szybko więc lepiej go sprzedać. Wystawiasz za 80 czy 85, tłumaczysz ładnie w opisie, że cena niska, bo dostałeś a w WoWa nie grasz i do widzenia. Ci co kupują pre-paidy na pewno się skuszą, bo sami musieliby zapłacić ponad 100 zł za to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anheli: Jeśli będą działały i mi je przywiezie to nie ma najmniejszego problemu.

Powiedz mi. Jaka pisze kod na stronie Blizzard to od razu aktywuje czy najpierw pokaże że kod jest aktywny?

Nie wiem z jakiego źródła ojciec to ma. I wolał bym sprawdzić czy kod jest ok przed sprzedaniem. Jednocześnie nie wykorzystując go oczywiście.
@Qontrol: o kurde, tego nie wiem. Wydaje mi się, ze od razu aktywujesz. No chyba, ze jest jakiś trick, ze po drodze naciskasz gdzieś, ze jednak nie potwierdzasz aktywacji czy coś. Musisz sprawdzić
@Qontrol:
Ja o wowie. Ej. Zakładam oczywistość po zdjęciu, że to europejskie karty. Ale wiedz, że jakby wśród dostawy od taty ( a mówię to tylko dlatego, jest duża i nie wiadomo z jakiego źródła) wśród europejskich kart, zaplątały się karty np. na dalekowschodnie serwery, to tych kart nie można wykorzystać na europejskich - bodajże ze względu na różnice w cenie abonamentu (?) między serwerami europejskimi a wschodnimi. Podobnie osobne są