Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nie_dziekuj: ok powiem Ci tak. Przez wiele lat wraz z wielokrotnym mistrzem półki i Europy w wedkarstwie morskim prowadziliśmy duży portal w tym temacie właśnie. Oczywiście jest to nazwa której czasem używa się, lecz jest ona po prostu błędna. To tak jak mówić że osiol to taki inny koń, no niby podobne ale jakoś nie do końca.
Sądzę że reakcja po prostu była zbyt impulsywna.
Napisałbym ci jeszcze coś na
  • Odpowiedz
@PMV_Norway:
Swietna historia. Ani troche mnie nie obchodzi.

Spytales co za rybe mam na talerzu to ja wpisalem w google i podalem pierwsza i najczesciej wystepujaca jej nazwe.

I teraz wchodzisz Ty, caly na bialo i piszesz jakies bzdury ktore kompletnie nie maja dla
  • Odpowiedz
@Forgotten_God: ach bełt lekko strawionej marchewki, prasowane ziemniaki z brązowym nalotem garnka i kawałkami rozmemłanego mięsa niewiadomego pochodzenia - moje ulubione.
Pragnę zwrócić uwagę na dekorację podania, 40 letni talerz "za Gierka" i ten gustownie wylany sos z pieczarką...
  • Odpowiedz
@nie_dziekuj
@PMV_Norway #logikarozowychpaskow

Facet tu lagodnie pisze o blędność nazewnictwa to przyszla MADKA NA EMIGRACJI juz ze sliną w pysku najezdza na czlowieka co ma cos ciekawego do powiedzenia i smial stwierdzic, że POPELNILA BŁĄD. PRZEPRASZAMY WSZYSCY KSIEZNICZKE I PRZEPRASZAMY, ZE WSZYSCY POLACY SĄ ŹLI I U NAS JEDZENIE GORSZE JAK W WIEZIENIU. TO NASZA WINA.
  • Odpowiedz
@PeterFile J--------e co za ludzie... D----------ą się do czlowieka, bo smial poprawic co to za ryba. @nie_dziekuj Nie wnikalem w twoje komentarze, ale brzmisz jak przyszla madka. Napisales o jedzeniu na porodowce to raczej przyszlo mi do glowy, że dostala je Pacjentka, a nie żebrak z Polski co nie potrafi nawet chleba posmarowac i przesiaduje na porodowce, żeby żrećbobiadki xD
  • Odpowiedz