Wpis z mikrobloga

@bigger no właśnie ostatnio u teścia wymieniałem olej i filtr w skrzyni i przy demontażu kostki wypadł pin. Skrzynia w trybie awaryjnym i do wymiany elektronika ze skrzyni. Co ciekawe to częsta przypadłość w tych skrzyniach. Mówię tutaj o padaniu tej elektroniki.
@kompanos kupiłem cała mechanikę używana w merclux'ie z elektroniką - 350zl. Sama elektronika to koszt 500zl mniej więcej. Jeśli Cię to interesuje odblokuj PW wyślę foto jak to wygląda łącznie z numerami Ori.
@kompanos: Nazwa śmieszna, ale gość jest naprawdę dobry: http://www.szwagro-matic.pl/ Kolejki niestety długie, jednak polecam kontakt. Poza tym polecam AXOD przy Prądnickiej, chociaż ostatnio stwierdzili, że do regeneracji konwereter, a wraz z panem Szwagromaticiem wyczaiłem, że problem jest elektryczny i oszczędziłem kupę siana ;) Mimo wszystko szef ma sporą wiedzę i jest trochę opowiadacz :)
@SweetDreams: auto, którym obecnie jeżdżę, było naprawiane u Palki i musiało wrócić na poprawkę, ale od
@SweetDreams: rozumiem. Ja właśnie nie chcę wydawać jednoznacznej opinii, bo sam nie miałem z nimi do czynienia, a faktem jest, że skrzynia była u nich robiona i jeździ i działa :)