Wpis z mikrobloga

Miałam zrobić aktualizację do tego wpisu o adopcji więc robię (jeśli ktoś jest zainteresowany). Jeszcze w zeszłym roku zadzwoniłam do ośrodka bo żądnej wiadomości dawno nie było. Niezbyt miła Pani poinformowała mnie, że jesteśmy zapisani na warsztaty, które zaczynają się od 26 lutego ale nic więcej powiedzieć nie chciała. "Cóż" pomyślałam sobie "znamy datę i godzinę to jakoś pójdzie". Jakie było moje zdziwienie jak w tym roku zadzwoniła Pani z ośrodka (milsza jakaś) i powiedział, że jesteśmy zapisani na warsztaty oraz, że przyjdzie do nas wizytacja i możemy wybrać termin. Wybraliśmy 21 stycznia. Tego dnia przyszły dwie Panie, pogadaliśmy trochę, obejrzały mieszkanie, poopowiadały co nieco o warsztatach. W sumie posiedziały i nas około 1,5 godziny. Teraz czekamy na 26 lutego.


#adopcja takie troche #chwalesie
  • 23
@Jefrey: Hej, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.
Myślę, że w Waszym przypadku musicie jeszcze trochę poczekać tak jeszcze z pół roku a potem dzwonić. Wizyta przebiegła w pogodnej atmosferze. Panie dopytywały się o rodzinę i rodzeństwo (o to czego zabrakło w biografii), później obejrzały mieszkanie. Na końcu opowiadały trochę o warsztatach, ile będzie par, że będą co tydzień po 3 godziny, czasami w grupie czasami indywidualnie. Po zakończeniu warsztatów będziemy określać