Wpis z mikrobloga

Kobieta rodzi dziecko i zostawia je mężczyznie - hurr durr, pijaczka, menelica, jak ta dziwa sie tego nie wstydzi, co to za matka, dzieciaka porzuciła, chłopa samego zostawiła!!!!

Mężczyzna robi dziecko kobiecie i sie ulatnia - puszczalska polka! dobrze jej tak, chciała sie ruchać to teraz trzeba ponosić konsekwencje, hehe, jak suka nie da to pies nie wezmie, pewnie sama sie chciała dymać bez gumy i chłopaka namawiała

Taki wasz wygląd przegrywy. Hipokryzja, zakłamanie i podwójne standardy. Wasze wczorajsze komentarze dały mi raka.

Różowe pamiętajcie, seks jest wspólny, ale dziecko już tylko wasze xDDD

#zwiazki #przegryw #p0lka #madki #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #chad #rakcontent #pokazhejtera
daeun - Kobieta rodzi dziecko i zostawia je mężczyznie - hurr durr, pijaczka, menelic...

źródło: comment_NTldyi6URwoNEyYWpkGPCfs9f8pKSgDd.jpg

Pobierz
  • 12
@daeun: problem w tym, że to kobieta decyduje czy dziecko sie urodzi czy nie.
Jak babka zostawi dziecko ale go nie chce to jest idiotką bo mogła je po prostu usunąć
Jeżeli facet nie chce dziecka to nie ma możliwości jego usunięcia a babka wiedząc, że facet go nie chce ale mimo wszystko decydując sie na nie jest idiotką
Gdyby było tak, że facet moze decydować to bylalaby taka sama sytuacja,
@daeun: Ten kij ma dwa końce. Chociażby sprawa aborcji, nie? "To ciało kobiety więc tylko ona ma prawo decydować", facetowi tego prawa się nie daje. Skoro kobieta może jednostronnie wyprzeć się swojego dziecka to czemu facet nie ma takiej możliwości - weź mi to wytłumacz. Jeśli by była sytuacja, że ja nie chcę dzieciaka a różowa chce, to niech sobie rodzi i wychowuje ale potem niech nie lata po alimenty. Bardzo