Wpis z mikrobloga

@timix: chciałem wybrać się na grafikę, nie wiem czy lepiej zaocznie czy dziennie, czy warto, ogólnie jak najwięcej :D jesteś w stanie pomóc?
@mayke: mój kolega z roku teraz jest doktorem wiec mam dobry insight.
Ja studiowałem tak i tak ale już wtedy prowadziłem swoją firmę.
Zaoczne - brak poczucia studiowania, możliwość pracy
Dzienne - odwrotnie

Ja zrobiłem pół na pół

Jeśli chodzi o studia typowo z grafiki to nie jestem się w stanie dokładnie o tym kierunku wypowiedziec@l

Może jakaś grupa na fb.
@mayke: ja co prawda inny kierunek pokrewny i w innym mieście ale jestem zadowolona. Mamy super wykładowców, przekozaków w swojej dziedzinie i tylko sporadycznie zajęcia są nudne ale to może z racji wykładanego tematu :D
@xyz23: ogólnie słyszałem, że po tej uczelni nie trudno o pracę, nawet z racji tego, że jesteś po prostu dobrze skillowany tam, prawda to?
@mayke: nie robiłam badań na ten temat ale z tego co widzę na fb to osoby, które studiowały kierunek w poprzednich latach znajdują pracę w zawodzie :)
@mayke: wiem, sama w zębach co miesiąc z bólem zanoszę osiem stów za szkołę ale wychodzę z założenia, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja oraz na zajęciach upewniamy się, że jednak warto było wydać, bo całe 8h bloku zajęć było fascynujące :)
@mayke: ps a właściwie co Ty od tej grafiki chcesz? Sama pokończyłam już masę różnych szkół w tym temacie, trochę też potem byłam nauczycielem od grafiki, więc może mogłabym Tobie coś podpowiedzieć ale to już może wal na prv :D