Wpis z mikrobloga

Mirasy, po 4 latach i 5 miesiącach mój Oneplus One daje mi znaki że już jest zmęczony... Pytanie do osób które użytkują Oneplus 6T jakiś dłuższy czas - jakie widzicie wady / niedopracowania / ograniczenia? Warto czy nie? Brałbym z proshop na firmę, wydaje się najuczciwiej za 2549 wersja 8GB/128GB. Czekam na opinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oneplus #oneplus6t
  • 20
@LCaseiDefensis: jestem świadomy braku złącza 3.5mm Jack, ale używam bezprzewodowych słuchawek, więc to żaden problem ;) rozważam też 6, jest ok 400 zł tańsza, ale jednak podoba mi się w 6T mniejszy notch. Najbardziej zastanawia mnie w sumie czytnik linii na ekranie vs z tyłu...
@popielasty: czytnik w 6t ma problem z moim lewym kciukiem, nie jest tak intuicyjny jak w iPhonach. Usuwałem i konfigurowałem po kilka razy, ale taka jest cena za czytnik w ekranie. No i smart lock słabo działa, mimo włączenia opcji by pozostawić odblokowany w danej lokalizacji, na złość blokuje. A tak to gorąco polecam ;)
@MarcelloSolara: jeśli chodzi o odblokowanie przez lokalizację, to wydaje mi się że to nie wina samego telefonu a bardziej rozwiązania dostarczonego przez Google w Androidzie... A czy masz jakieś szkło hartowane na nim? Niby oglądałem na YT że szkło nie powinno mieć wpływu na działanie czytnika.
@popielasty nie zgodzę się co do czytnika w ekranie. Zachrzania aż miło. Widać, że za każdym kolejnym razem przyspiesza plus dla mnie czytnik tylko z przodu ma sens :D Mam na warsztacie kilka telefonów OPPO które pojutrze ruszają oficjalnie w Polsce u nich parę modeli też ma ten czytnik (jak wiemy bliźniacza firma) i wszędzie tak samo fajnie działa ;)
Skąd jesteś swoją drogą xd?