Wpis z mikrobloga

Przeszedłem właśnie tego nowego Residenta i nie kumam za bardzo skąd te zachwyty i pełno 9/10. Dla mnie 8 max. Jako remake kawał dobrej roboty, ale jako sama gra to szału nie ma. I nie było też za bardzo w niej nic strasznego, pomijając tanie straszaki, gdzie nagle coś wyskakuje. Mi pierwsze przejście zajęło 8h i w życiu bym nie dał za to 250 zł albo podobnej ceny... Szkoda kasy.
#residentevil #residentevil2 #pcmasterrace #ps4 #xboxone #niepopularnaopinia
tamagotchi - Przeszedłem właśnie tego nowego Residenta i nie kumam za bardzo skąd te ...

źródło: comment_YhWnWlJM0YhkaBlZQsihM9v2HjajUh37.jpg

Pobierz
  • 17
wróć, jak będziesz mieć coś sensownego do powiedzenia


@tamagotchi: Z doświadczenia wiem, że ie będzie miał, jakakolwiek dyskusja z Joii nie ma najmniejszego sensu, szkoda czasu.

Przeszedłem właśnie tego nowego Residenta i nie kumam za bardzo skąd te zachwyty i pełno 9/10. Dla mnie 8 max


@tamagotchi: Jeszcze dłużej nie grałem więc za wcześnie oceniać ale przypuszczam, ze tak wysokie oceny wynikają z tego że to dobry remake, który nie
@CallmeGod: żałosne. Dupka piecze, bo piszę prawdę? Napiszę to jeszcze raz.

Gdyby bylo cie stac w zyciu bys nie napisal slowem o cenie.

To jest właśnie myślenie pie..olonych biedaków. Ci, co mają hajs, wiedzą jak nim zarządzać, inwestować i jak oszczędzać. A przede wszystkim - jak nie przepłacać. Dzięki temu są bogaci. Tacy, co bezmyślnie wydają 2,5 stówy na taką grę, to właśnie takie polaczki żyjące ponad stan od pierwszego do
@CallmeGod:

cie nie stac

Żyj dalej urojeniami. Jestem pewien, że stać mnie na znacznie więcej, niż ciebie.

A gra za miesiąc będzie za 100 zł. Albo wcześniej, bo już można dorwać bez problemu klucz za 150 zł. Wydawanie na nią 250 zł to po prostu frajerstwo. No chyba że ma się tylko konsole...

A co do jakości samej gry - w zbyt wiele nie mogłeś grać, skoro uważasz ten tytuł za
@CallmeGod: powiem jedno - właśnie przez takich jeleni, jak ty, którzy piszą, że gra mogłaby być jeszcze droższa, a i tak ją kupią, gry są takie drogie i wciska się bałwanom masę gówien, DLC, mikropłatności itd., a i tak biorą. Możecie być z siebie dumni.

Co do gadki o pieniądzach, to z twojej strony jest ona żałosna. Nie stoi za tobą nic, prócz głupiego pie..olenia. Jak już mówiłem - mam ci