Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 186
Nie jest to bomba która przekonałaby wyborce PiSu, bo ruchanie nas za własny hajs to dla nich norma, co innego jak ktoś obrazi Polskę za pomocą wyrażenia kamieni kupa xd
Tbh takie afery to wyborca PiS dostaje co miesiąc w swoich ulubionych gazetach jak np. Sieci
Także teraz pytanie jak opozycja będzie próbować wykorzystać dzisiejszy materiał, bo od tego zależy moc tej afery.
A co do GW, oby mieli lepsze taśmy, bo jak nie ma nic więcej na Jaro to RIP wybory 2019 No ale raczej nie wykorzystaliby swojego asa w rękawie już w styczniu.

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Lipathor: no mam nadzieję, że dzisiaj opozycja będzie przygotowana na drążenie tematu, ciekawi mnie też jak zareaguje PiS. Podejrzewam, że będzie znowu o reprywatyzacji w Warszawie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: Nagrań pewnie jest więcej. A ten konkretny fragment ujawnili, bo oszukany(?) Biznesman złożył doniesienie do prokuratury. Pewnie chce w ten sposób wywrzeć presję.
  • Odpowiedz
Nie jest to bomba która przekonałaby wyborce PiSu, bo ruchanie nas za własny hajs to dla nich norma, co innego jak ktoś obrazi Polskę za pomocą wyrażenia kamieni kupa xd


@Reepo: O #!$%@? xD To #!$%@?łeś teraz piździe uszy.
  • Odpowiedz
@Reepo: Jak opozycja to źle ugra i nie ma takich solidniejszych dowodów to nawet PiS może wyjść z obronną ręką, na tarczy, a nawet i zyskać.... zresztą GW i TVN to są podobnie jak Sieci i TVP - Media wątpliwego zaufania (nieobiektywne bo poglądowo oczywiste).

Jednak wczorajsze wydanie Faktów no ...na pewno to #niepopularnaopinia (ja się tam nie boje własnego zdania ¯\_(ツ)_/¯) ale propagandą ala #tvpis
  • Odpowiedz