Wpis z mikrobloga

@Black_Hole: ahh koneserzy dobrej muzyki wydali wyrok, travis jest mierny xD, zawsze beka jak ktoś używa sformuowania pseudoartysta bo to pseudointeligetne ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź na powiedz jaka muzyka nie jest mierna i kto nie jest pseudoartystą
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Tu nie chodzi o konesera dobrej czy złej muzyki, bo nie trzeba być takowym aby ocenić czy coś się podoba czy nie. Moim zdaniem nie ma się tu czym podniecać. Po kilkukrotnym przesłuchaniu wyrażam moją opinię na temat artystycznego przekazu tego pana i uważam,że jest nikłe i tak jak piszesz uważam że Travis jest mierny i powtarzam, że nie trzeba być wytrawnym muzykiem i posiadać słuch absolutny aby się domyśleć.
  • Odpowiedz
@Black_Hole: typie ale jak coś ci nie przypada do gustu to nie znaczy że jest mierne dla każdego kumasz? Bo się wbijasz z komentarzem jakby to była jakaś prawda objawiona i jeszcze wyzywasz od jakichś pseudoartystów. Chłop ma swój oryginalny styl, opanował to co robi do perfekcji, jego albumy świetnie się sprzedają, dostają dobre recenzje i uznawane są za przełomowe w w swojej dzedzinie więc skończ te ignoranckie komentarze
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Typie do dokładnie jak Zenon Martyniuk, "...Chłop ma swój oryginalny styl, opanował to co robi do perfekcji, jego albumy świetnie się sprzedają, dostają dobre recenzje i uznawane są za przełomowe w w swojej dzedzinie" ale niczego nie wnoszą¯\_(ツ)_/¯. Typie więc szkoda marnować czas. Nie miałem zamiaru nikogo tu obrażać.
  • Odpowiedz
@Black_Hole:

Typie do dokładnie jak Zenon Martyniuk

jeszcze porównania do martynika weź się nie pogrążaj albo pokaż mi, który album zenka ma średnią 85 na metacriticu https://www.metacritic.com/music/astroworld/travis-scott
pokaż mi jak rolling stone pisze, że trasa zenka jest najlepsze show na ziemii?
https://www.rollingstone.com/music/music-news/how-travis-scott-became-musics-best-performer-761320/

ale niczego nie wnoszą

jak niczego nie wnoszą, wnoszą kompletnie nowe spojrzenie na progresje w rapie, nowe oblicze psychodelii i innowacyjne użycie syntezatorów.
Nic nie wnoszą to te puste
ShadyTalezz - @Black_Hole: 
Typie do dokładnie jak Zenon Martyniuk
jeszcze porównani...

źródło: comment_ekm1FdkdkxWffLvs4f1MQJTONCQa495c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz