Wpis z mikrobloga

Jutro kurier ma przywieźć mi mój prezent urodzinowy czyli Xiaomi Mi8 Pro. Jestem w trakcie zbierania itemów musthave do niego czyli etui, słuchawki, uchwyt samochodowy.
Etui już wybrałem, teraz słuchawki. Jakie słuchawki na usb-c lub bluetooth możecie polecić w różnych kwotach czyli do 100/150/200zl.
Aktualnie posiadam truewirelessy QCY Q29 Pro ale przydałoby się coś lepszego niekoniecznie true wireless. W jakimś sklepie mi polecili JBL bezprzewodowe za 199zl i zastanawiam się nad nimi.
Do tego możecie podzielić się opiniami nad uchwytami samochodowymi? Potrzebuję jakiegoś naprawdę porządnego żeby ani uchwyt ani telefon nie spadł podczas jazdy po naszych drogach.
#telefony #android #xiaomi #mi8 #mi8pro i może #audio motoryzacji nie będę dawał bo mnie zjedzą.
Całusy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 21
@kojiko Aparat nie wystaje, etui jest dziwnie śliskie, wygląda dobrze. Nie czuć chińszczyzny. Aczkolwiek leży zamknięte w pudełku, założyłem tylko raz żeby sprawdzić jak wygląda i nadal korzystam z transparentnego który był dołączony do telefonu.
@borysszyc dzięki za odpowiedź:)
A jak sam telefon po krótkim użytkowaniu? Głównie pytam o:
-baterie,
-ekran ( ma to być mój pierwszy tel z Amoledem),
- wyświetlanie powiadomień
oraz ogólne wrażenia...
@kojiko Jedynie co to czekam aż będę mógł odblokować bootloader (14.02) i wygrał miuipolska tygodniowe. Bo Stanley 10.2 jest słaby. Przede wszystkim brak 4k/1080 60fps
@borysszyc: to jeszcze jedno pytanie, jak obecnie wygląda sprawa wgrywania custom romów? Czy odblokowanie bootloadrea i wgranie miuipolska jest równoznaczne z utratą gwarancji?
@kojiko Z tego co mi wiadomo, odblokowanie bootloadera nie powoduje utraty gwarancji od xiaomi. Jak to wygląda od strony operatora to nie wiem. Nie wiem też czy wgranie xiaomi.eu/miuipolska również powoduje utratę gwarancji
@kojiko Jak teraz patrzę na te dwa zdjęcia, to z gcamu jednak trochę lepiej wychodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) i śmieszna sprawa. Różnica dokładnie 26h. Jedno 06.02 23:35, drugie 08.02 01:35.


Chcesz jeszcze jakieś próbki zdjęć?