Wpis z mikrobloga

@Eleni: Sam akademik jest na terenie kampusu za szlabanem, ale wieczorami daje się wjechać z reguły jakoś. Jeżeli się akurat nie da, to poza kampusem miejsce znajdziesz, tylko jakieś 200 m dalej pewnie. Pod samym szpitalem jest parking, ale płatny.

Równie blisko i jeszcze tanio to chyba nic innego niż Żwirek nie znajdziesz. Bliżej nawet szpitala są jeszcze pokoje gościnne IBB i IBIB, ale już cena nieakademikowa :)
@drzewkonieszczescia: Dzięki za info, ale widzę, że tam to już się cenią jak w całkiem niezłym hostelu :) a orientujesz się może czy parking pod szpitalem jest całodobowy? I czy ta cena 4 zł/h jest aktualna?
@Eleni: miejsc parkingowych jest dużo, znajdziecie na pewno, akademiki są za szlabanem, ale cieć otwiera każdemu bez pytania, akademiki są dwa, żwirek i muchomorek, jeden przyjmuje rezerwacje telefoniczne, drugi tylko osobiście w dniu pobytu, wiec gdyby w pierwszym nic nie było to można próbować w drugim, pokoje gościnne są na pierwszym lub ostatnim pietrze, wiec macie spokoj, ogólnie nic się tam nie dzieje, jedynie pełno Azjatów w kuchniach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eleni: przy DS Żwirek masz jeszcze klon DS Muchomorek. Miejsca parkingowego tam sporo. Pod samym wydziałem Geologii, przy akademikach i Proximie i za Proximą parking wydziału Biologii. Także o to spokojnie, mogę polecić z czystym sumieniem te akademiki. Mieszkałam tam łącznie jakieś 3 lata. Oba są dość dobre pod względem standardu :)
Powodzenia na badaniach ;)