Wpis z mikrobloga

Tanżyna, Wolsztyński, pogłoski o Peszce...Sportowo ŁKS prowadzony jest 2378932749 razy lepiej niż Widzew na ten moment. Oby przyjście Masłowskiego to zmieniło.
#widzew
  • 11
@WhiteRaven12: Podpisali/podpiszą z Widzewem.

Nie mam nic personalnie przeciwko nim, natomiast fakt, że 29-letni Tanżyna podpisuje 3-letni kontrakt ważny od lipca nie napawa mnie optymizmem.
@rooger: Czy ja wiem. Tanżyna to ścisła topka stoperów w I lidze. Co do Wolsztyńskiego przyznaję Ci rację, sam nie jestem przekonany, chociaż akurat na tej pozycji mamy mocnego Mihaljevicia.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z Peszkinem, przecież to była kaczka dziennikarska XD
@doloeop: @Rhaegson: Tanżyna przechodząc do Widzewa będzie prawie 30-letnim piłkarzem, który nigdy ani nie zagrał w Ekstraklasie, ani o nią nie walczył, przynajmniej skutecznie.

Przy założeniu, że Widzew do I ligi awansuje nie bardzo wiem, co może wnieść.
@rooger: Twoje rozumowanie jest zupełnie nietrafione bo wynika z niego, że Widzew powinien zatrudniać tylko młodych z doświadczeniem w awansach do ekstraklasy albo takich co w niej grali. Ktoś nie spełniający tych warunków według Ciebie nic nie wniesie. To może zasugerujesz listę takich zawodników? Powiedzmy poniżej 27 lat którzy w CV mają ekstraklasę i będą grać na poziomie 2 ligi.
@doloeop: Nie, nie twierdzę, że Widzew powinien brać tylko młodych piłkarzy. Ale klub, który ma ambicje ekstraklasowe biorący piłkarza, który nigdy takich ambicji nie miał? Pamiętajmy, że Widzew będzie prawdopodobnie zatrudniał Tanżynę nie jako klub II-ligowy, ale klub I-ligowy z aspiracjami awansu.

Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, że Tanżyna zagrał rundę życia i już tego nie powtórzy.

Choć to I tak jest lepszy transfer niż Kwieki i inne Demjany, co było
@rooger: Co ty gadasz, a ten sam łks ani razu nie wygrał 3 ligi. Co do transferów to większe wzmocnienia będą latem, jeżeli już. Różnica między 2 a 1 ligą nie jest jakaś znacząca, więc po co przepłacać za i tak przepłacanych polskich graczy.
@Krisu_7: Nie szkodzi, wyciągnęli wnioski, od 2 lat robią bardzo dobrą robotę i mają ciekawie zbilansowany, młody zespół.

W Widzewie niemal każde okienko do tej pory to była rewolucja, dopiero teraz mamy chyba jakąś stabilizację.

@doloeop: Teraz już tak, pytanie ile kosztował. Obym się mylił, co do niego.