Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że macie okazję na seks z osobą, która jest w związku/małżeństwie ale wy jesteście wolni. Robicie to? Bo rozmawiałem kiedyś z osobą, która wielokrotnie tak robiła i mimo mojej reakcji, że przecież tak się nie robi, ta osoba stwierdziła, że nie jest to sprzeczne z ogólnie przyjętą moralnością bo jest wolna i może robić co chce, a to że ktoś ma innego to sprawa tych osób.
I w sumie jakby nie patrzeć, trochę w tym racji jest, bo jeżeli ma być jakaś wina to u tych co mimo posiadania partnera decydują się na to.
Oczywiście, zdrade będąc w związku oboje wykluczyliśmy jako bycie szmatą XD
Także co sądzicie?
#zwiazki
  • 19
  • Odpowiedz
Nic nie jest albo czarne albo białe ... małżeństwo to czasem piekło zktorego vieko się uwolnić. Mimo starań i prób nie wychodzi a i tak nie jest łatwo tak poprostu się spakować i wyjść. Wtedy szuka się ucieczki a może ta ucieczka się okazać czymś wyjątkowym i wtedy nabiera się sił i rozpędu by zacząć od nowa...
  • Odpowiedz
@magda-molek: mój mąż jest alkoholikiem to mnie nie usprawiedliwia ... odeszłam od niego - wyjechałam- nie chciał mi dać rozwodu... jego akcje były tragiczne i wytrzymywałem wspierałam go do momentu aż rzucił naszym synem o kaloryfer przed sama wigilia... wyprowadziłam się bylam w totalnym załamaniu. Nie miałam sił ani by żyć ani by szarpać się z rozwodem... w tym czasie pojawił się Rafał ... nabrałam odwagi by stawić mu czoło bo
  • Odpowiedz