Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakoś w lato w moim korpo była reorganizacja, niektóre działy skasowano, włączono do innych, itp. co za tym idzie zmienili się też klienci i ich ilośc których obsługuje

No i w zasadzie przez te pół roku nie mam co robić. W szczytowych dniach 4-4,5h pracy to jest max, i to mocno wszystko przedłużając. Bywają dni że dostaje jednego maila, gdzie kiedyś potrafiło przyjść 300
Cały dzień mam otwartego excela i rozmaite narzędzia żeby przed współpracownikami nie wyjść na typa co nic nie robi (a to korpo więc zaraz by jakiś poszedł sprzedać) i to jest jeszcze bardziej męczące niż normalna praca, czasem przyjeżdżam do domu i idę po prostu spać
Gadałem z szefem jest zadowolony z mojej pracy, zarobki też są ok

Nie ma opcji przeglądania neta na całym ekranie bo to openspejs i zaraz by współpracownicy sprzedali

I teraz nie wiem co robić, siedzieć tu i czekać, męczyć się, czy wysyłać cv gdzie indziej gdzie mogę nie dostać tyle hajsu...

#pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: panie, swego czasu nie mialem co robic przez 18 miesiecy
zautomatyzowalem wiec wsyztsko, kazda starsza aplikacje, popisalem test casy, ale to bylo roboty na 2 miesiace
ile ja ksiazek przeczytalem, ile seriali obejrzalem...

a nie mozesz sie tak ustawic by ci sie nie gapili na elkran?
nawet jak nie to ksiazki w pdf sa calkiem ok...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Są gry na Excela, pisane w VBA XD
A tak poza tym to szukaj innej roboty i w międzyczasie normalnie się obijaj w robocie, przeglądaj neta. Zobaczysz czy Cię sprzedadzą, a jeśli tak to znaczy że i tak #!$%@? tam miałeś.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania ja, mając podobną sytuację 2 lata temu, dokończyłam studia - a że temat pracy dyplomowej miałam zbieżny z tym, co robię w pracy, napisałam ją w 2 tygodnie w robocie :D.
Może też jakis dokształt ze swojej dziedziny lub pokrewnych, poki jeszcze mozesz?
  • Odpowiedz