Wpis z mikrobloga

Ahoj, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz. Wynik regat ORP Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to żeglarskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda imbecyli która żeglowała na tych #!$%@? katamaranach ze szkoły morskiej to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie nawigacyjne, jak moje, gdzie postawiłem moją załogę, moją jednostkę, foka grota i wszystko
inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 mil morskich, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, taki się powinno was #!$%@?ć jak tylko was #!$%@?ć może dziesięć w skali beauforta. Związek żeglarski was tak nie wyruchał, jak wyrucha was wyruchają na regatach, #!$%@?. Aż was szekle będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że na tym antyludzkim morzu, na tym morzu w którym media nie były w stanie powiedzieć, że ORP Zbigniewa Stonogę zanieczyszczono, że ten okręt ma 118 uszkodzeń kadłuba, że te szkutnicze #!$%@?! powtarzam szkutnicze #!$%@?! szkutnicze #!$%@? ten okręt lądowały, a po latach wodowały, że to nie jest czymś wartym tego, by okręt ten wprowadzić na Pacyfik. Będzie was szkoła morska ruchała w dupę, będzie was szkoła morska ruchała tak jak was związek żeglarski nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały katamaran, #!$%@? Adonis śmieć, wymanewruje was. Śnieżki, Dary Młodzieży, Erazmusy, admiralicje gdańskie będą wam #!$%@? odbierały smak morskiego życia wy #!$%@? idioci. Marynistyczni, żeglarscy idioci. Ja mam to w bakiście #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę pływał #!$%@? tak! Wypłynę jeszcze dzisiaj, już żagle postawione z Gdyni i będę się z was #!$%@? żeglarskie frajery śmiał, żeście takie głupe są, tacy #!$%@? debile, które to #!$%@? regatowe wygrali. Nie na Darze Pomorza, nie na Stonodze, tylko na jakieś #!$%@? Śnieżki, motorówki w dupę #!$%@? #!$%@?, na Adonisów #!$%@?ńców do załogi wstępowali. To właśnie jest ta #!$%@? stocznia, przez taką #!$%@?ę stocznię, przez was #!$%@? nic się na tym morzu nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć i dekować i na was zarabiać, bo jesteście bandą nawigacyjnych #!$%@?ów, nieudaczników, rozumiecie to? A wam kochani, którzyście pływali u mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka załogantów, garstka załogantów, dzisiaj to jest 70 kadetów, może 80. (Wyłącz tą radiopławę bo ci ją wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? morskiej nadaje. Powiedzieć wam w dziób wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście lądowymi szczurami, że #!$%@? wasze #!$%@? patenty żeglarskie, to jest wasz majestat, wasza godność. Zmywanie podłóg na motorówce i karta z patentem, to wy #!$%@? kadeci, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic, co by się... a szkoda #!$%@? pływać, szkoda strzępić żagla naprawdę. Niech was... słuchajcie. Ci którzyście głupie #!$%@? halsowały na regatach, niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-żeglarzami jesteście. Dobranoc.
#kononowicz